Evernote Kaydol – Evernote Nasıl Kayıt Olunur

Hiçbir şeyi unutmamak için en iyi yöntem not almaktır. Küçük not kağıtları, Post-it’ler ve daha birçok yöntem bulunmaktadır. Oysa çoğu zamanımızı bilgisayar başında geçiriyor, elimizden cep telefonumuz hiç düşmüyor. İşte Evernote cep telefonu, bilgisayar, tablet gibi tüm cihazlarınız için size not alma, hatırlatma imkanı sunmaktadır. Biraz program hakkında bilgi verdikten sonra size Evernote Kaydol işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız.

Sponsor Reklam

Evernote not alma programları arasında en başarılı, en çok özelliği olanlardan bir tanesidir. Program yazı, resim, ses gibi birçok şekilde kayıt yapabilmekte ve daha sonra kullanılmak üzere size sunmaktadır. Alarm kurma sayesinde size istediğiniz zaman notunuzu getirebilmektedir. Cloud (bulut) teknolojisini kullanan program sayesinde hangi cihazınızda not alırsanız alın, diğer cihazınızdan e-posta ve şifrenizle giriş yaptığınızda notlarınıza ulaşabilirsiniz. Program hakkında daha detaylı bilgi almak ve programı indirmek isterseniz aşağıda bulunan Evernote İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Evernote İndir – Evernote Bilgi Al

Evernote’a kaydolmak için ise yapmanız gereken aşağıda bulunan butona tıklamaktır. Açılan pencerenin ekran görüntüsü yine aşağıda mevcuttur. 3 kısa bilgi vererek kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Email adress kısmına kullandığınız bir e-postayı yazmalı, Username kısmına kendinzie uygun bir kullanıcı adı belirlemeli ve son olarak Password kısmında güçlü, uzun bir şifre atamalısınız. Son olarak Register butonuna tıklayarak Evernote kayıt olma işlemini sonlandırmalısınız.

Sponsor Reklam

Evernote Kaydol

Evernote-Kaydol-1

Kayıt işlemi oldukça kolay programa artık tüm cihazlarınızdan bağlanabilirsiniz. Programın kullanımı, kayıt esnasında yaşadığınız sıkıntılar ile ilgili olarak yazının altında bulunan Yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Nox Yakınlaştırma, Uzaklaştırma ve Döndürme

Sevilen android çalıştırıcı Nox ile ilgili yardım yazılarımız ve videolarımız sizler için devam ediyor. Bu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.