Pizap İndir – Pizap Nasıl Kullanılır?

Sizlere fotoğraflarınızı en keyifli ve kolay şekilde kolajlama, editleme yapabileceğiniz Pizap programınından bahsedelim istedik. Artık fotoğraflar üzerinde kolaylıkla oynama yapabileceksiniz. Üstelik bunu ücretsiz, siteden veya uygulamasını indirerek yapabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Standart bir bilgisayar kullanıcısı, gerek sosyal ağlarda paylaştığı fotoğrafları gerekse kendi fotoğrafları üzerinde oynama yaparken zorlanır. Çünkü bu, çeşitli programları indirmek, ayarlarıyla uğraşmak anlamına gelir. Pizap ise bu görevleri kolay ve pratik şekilde yapabiliyor. Sadece bir web uygulaması olan bir programa göre mucizeler yaratıyor. Photoshop gibi ücretli programlar yerine, kullanımı basit olan Pizap’ı kullanabilirsiniz. Umduğunuz her şeyi  bu programda bulabilirsiniz.

Kısaca Pizap ne işe yarar? Saç, bıyık, sakal, kulak, burun gibi resimlerde oynamalar yapabilir, çeşitli efektler verebilirsiniz. Çok zengin bir icon arşivi olan Pizap, konuşma baloncuklarını hazır şekillerde sizin için çeşitlendirilmiş. Yine yüzlerce hazır olarak bulabileceğiniz yıldızlı, kalpli vb. çerçeveleri kullanabilirsiniz. Pizapta hazırladığınız fotoğrafları sosyal ağlarda da kullanabilirsiniz. Facebook, MySpace, Twitter, Instagram gibi ağlarda paylaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Pizap; fotoğraflarınıza istediğiniz gibi ekleme ve oynama yaparak,bambaşka bir hale getirebilir. Oldukça eğlenceli fotoğraflar oluşturabilir, fotoğraf üzerine yazı yazabilirsiniz. Farklı görsel yazılar, yapıştırmalar, efektler, konuşma balonu, yüz şekliyle oynama gibi özellikleri bir arada bulundurur. En dikkat çekici özelliği ise başka bir fotoğraftaki yüzü (kafayı), başka bir fotoğrafa yapıştırabilirsiniz.

Kısaca Pizap Nasıl Kullanılır?

Aşağıdaki butonlardan Pizap İndir’e girip “start”a tıklıyorsunuz.

Burada karşınıza;

Collages : Fotoğraflarınızda kolajlama yapabilirsiniz.

Edit Photo: Fotoğraf yükleyip, ekleme ve oynama yapabileceksiniz.

Backgrounds: Arka plan efektleri verebilirsiniz

Facebook Timeline Covers: Facebook fotoğraflarınızda değişiklik yapabilirsiniz

Twitter Header  Cover: Twitter fotoğraflarınızda değişiklik yapabilirsiniz

Web Cam FX: Web Cam üzerinden değişiklik yapabilirsiniz.

seçenekleri karşınıza çıkacak. Fotoğraflarınıza nasıl ve nerede değişiklik yapmak istiyorsanız, onların üzerine tıklamanız yeterli.

pizap 2

Sizde sevgilinize sürpriz fotoğraflar yapmak, fotoğraflarınızı karikatürleştirmek ve fotoğraflarınıza tarihi doku vermek vb. için aşağıdaki Pizap İndir butonlardan birisini tıklayıp, eğlenceli fotoğraflar meydana getirin.

   Pizap İndir – Android

 Pizap İndir – iPhone ve iPad 

Pizap İndir – Bilgisayar

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Tidal Music İndir – Kaydol

Dijitalleşen dünyada müzik keyfini her yerde çıkarmak için bir çok müzik uygulaması ve programı çıkmaktadır. …

2 Yorumlar

  1. bunu bilgisayarıma nasıl indiricem?

  2. Nurgül Hanım – yazının altında bulunan Pizap İndir Bilgisayar bağlantısından program sitesine gidebilir ve kayıt olduktan sonra programı indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.