Internet Download Manager İndir

Internet Download Manager; dünyanın en popüler indirme yöneticisi programıdır. Tonec firmasının hazırladığı bu programla, izlediğiniz videoları 5 kata kadar daha hızlı ve pratik olarak kullanabilir, videolarınızı indirebilirsiniz.Hatta yine kısa bir şekilde sayfada bulunan fotoğrafları, müzikleri indirebilir, istediğiniz yere kaydedebilirsiniz.  Her bilgisayarda kurulması gereken bu programı sizler için seçtik.

Sponsor Reklam

Kısaca IDM de denilen bu programla, izlediğiniz videoyu tek bir tıklamayla, bilgisayarda belirleyeceğiniz yere kaydetme işlemini kolay ve hızlı olarak yapabilirsiniz. Kullanıcı odaklı düşünülüp yazıldığı için fazla detaylarla uğraşmanıza gerek kalmaz. Kurulumu ve kullanışı çok basittir. Bu programın önemli bir artısı, indirdiğiniz video yarım kalırsa, sonradan devam edebilme özelliği vardır. Örneğin elektrik kesildi, yanlışlıkla indirmeyi kapattınız. Daha sonra programın penceresini tekrar açtığınızda yüzde olarak kaçta kalmışsa, oradan devam eder.

Internet Download Manager Özellikleri;

Sponsor Reklam

– Programın kurulması çok kolaydır.

– Türkçe dil desteği vardır.

– Yüksek performanslı indirme hızı (İndireceğiniz dosyayı parçalara ayırarak indir, 5 katı kadar daha hızlı indirebilir)

– Yarıda kalan indirmelerinizi daha sonra tamamlayabilirsiniz. (Siz herhangi bir ekstra işlem yapmadan, sizin için otomatik olarak sayfaya bağlanır ve indirmeye başlar. Tek yapmanız gereken programı açıp, yarıda kalan ilgili dosyanın üzerine bir defa tıklayıp, play işaretine basmanız)

– Kullanıcıların gereksinmelerine göre incelenip, sürekli kendini yeniler yani günceller. Bunu kendisi otomatik olarak yapar.

– İndirme hızı ayarlama ( İndirme yaparken internet hızınızın tamamını programa vermek istemiyorsanız, indirme hızınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece internette dolaşırken arka plan indirmeye devam eder ve kullandığınız sayfalar açılırken yavaşlamaz.)

– Sadece tek bir tıklamayla indirme (Video’nun üstünde veya sayfada çıkan “indirmeyi başlat” yazısına tıklamanız yeterli.  Böylece indirmeye başlıyor. Hatta siz videoyu izlerken, indirme bilgisayar tarafından bitirilmişse, daha sonra siz indirmeyi başlata tıklarsanız saniyeler içinde istediğiniz yere kaydediyor.)

– Hotfile, Rapidshare vb. programlarla uyumludur.

– Sürükle ve bırak özelliği vardır.

– MP3 ses doyalarını, MPEG video içeriklerini, Proxy sunucularını,güvenlik duvarlarını, SHTTP,FTP, HTTP, HTTPS protokollerini destekler.

– İnternet Explorer, Google Chrome, Mozilla, Mozilla Firefox, Netscape vb. tüm popüler tarayıcılarla entegre olmuş şekilde çalışabilir.

– Zamanlama özelliği vardır. (Doyalarınızı hangi sırayla ve ne zaman indirebileceğinizi belirleyebilirsiniz)

– Geniş bant bağlantıları özelliği vardır.

– Zip uzantılı indirilen dosyaları önizleme özelliği vardır.

– 1-2-4-8-16 kanaldan, istediğinizi seçip indirme yapabilirsiniz.

İnternetten video, fotoğraf ve mp3 ses dosyalarını  indirmek için çok sayıda araç ve seçeneğini bulunan Internet Download Manager indir işlemini pratik ve kolay yapmaktadır. Sizde indirmek için aşağıdaki Internet Download Manager ‘ı tıklayın, zamandan kazanın. Üstelik Android tabanlı telefon ve tabletlerde, Windows Phone özellikli telefonlarda da kullanılabilir.

  IDM İndir – Android

IDM İndir – Windows Phone

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.