Yeni Youtube Fenomeni Happy

Youtube’da milyonlarca izleyiciye ulaşan video sayısı genel ortalamaya bakıldığında oldukça azdır. Gagnam Style parçası ve klibi ile geçen yıllarda tüm dünyada fenomen olmayı başardı ve kırılması güç bir rekor olan 1.5 milyar gibi bir izlenme sayısına ulaştı. Her radyoda, her televizyonda defalarca çalınan parça, kendine özgü dansıyla da büyük küçük herkes tarafından beğenildi. Şimdi benzer bir fenomen Happy ile devam etmektedir. Sözleriyle oldukça insanın içini ısıtan parçaya tüm dünyadan onlarca klip çekildi.

Sponsor Reklam

Yazının yayınlandığı tarihte 110milyon izlenmeyi geçen bu videoyu sizde keyifle izleyeceksiniz. En güzel tarafı şarkıyı her bir sefer farklı bir klip ile dinleme şansınız var. Tüm dünyadan çekilen klipler oldukça keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Aşağıda ilk olarak size resmi klibinin sunuyoruz.

Pharrell Williams – Happy resmi klibi

Sponsor Reklam

Türkiye’de ODTÜ öğrencilerinin çektiği Happy klibi

Stanford, Amsterdam, Lome, Vilnius, Makedonya, Çekeslovakya, Malasya ve daha birçok farklı ülke ve şehirden onlarca klibi de yine youtube üzerinden izleyebilirsiniz. Yüzünüzde bir mutluluk ifadesi oluşturacak bu parçaya sizde klip çekebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Facebook Virüsü Hızla Yayılıyor

Sosyal ağlarda özellikle Facebook üzerinden birçok virüs yayılmaktadır. Bugünlerde birçok kullanıcıyı etkisi altına alan bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.