Bir Google Kitap Nasıl Şikayet Edilir

Ne yazık ki “nefret” söylemleri her yerde karşımıza çıkıyor. Daha önce İslamiyet düşmanı bir facebook sayfası olan “İslamı Lanetliyoruz” nasıl şikayet edeceğinizi anlatmış ve bizim tarafımızdan şikayetler ile sayfa kapatılmıştı. Atatürk düşmanlığı da ne yazık ki birçok platformda karşımıza çıkıyor. Ben indirkaydol web sitesi sahibi olarak “her inanca” ve “her kişiye” karşı saygılı olunması gerektiğini düşünüyorum. Bir düşünceyi, inancı yada kişiyi sevmek zorunda değilsiniz, ama “saygı duymak” zorundasınız. Bu yazıda sizlere Google Kitaplar servisine konulan ve tamamen yalanlardan oluşan ve Atatürk’e hakaret eden kitapları nasıl şikayet edeceğinizi anlatacağız ve bu kitapların sistemden kaldırılmasını sağlayacağız.

Sponsor Reklam

İlk olarak Google Kitaplar’ı şikayet etmek için ne yazık ki Türkçe bir sayfa bulunmamaktadır. Bu yüzden tüm adımları sizler için Türkçe’ye çevireceğiz ve kolayca bu kitapları şikayet ederek kaldırılmasını sağlayacağız. Bizim şikayet ettiğimiz kitapların hepsi “Aydın Özden” adında bir nokta noktaya aittir. Aşağıdaki butona tıklayarak şikayet sayfasını açın.

Google Kitaplar Şikayet Sayfası

  • Title: Kitabın başlığı – adı
  • Author: Yazarı
  • Publisher: Yayıncı
  • Page number or page range: Hangi sayfa yada sayfa aralıklarında sorun olduğu
  • Please include either the URL of the book or the Volume ID: Kitabın Google kitaplardaki adresi yada Volume numarası
  • Which of these does your feedback relate to (select all that apply)? Resim mi imajda mı sorun olduğu – her ikisi de seçilebilir (text: yazı / image: resim)
  • What issue does this book have?: Kitapla ilgili hangi sorunun olduğu
  • What else do you…. : Kitabın sorunu hakkında bilgi verilmesi

Yukarıdaki örnek resme tıkladığınızda büyüyecektir. Bu resimde ki formu doldurarak ve en son kısımda “Submit” diyerek bu içeriğin kaldırılmasına siz de yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca sizin gördüğünüz “nefret söylemi” içeren her türlü kitabı aşağıdaki yorum kısmından bize iletirseniz, kaldırılması için sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Windows Single Language Nedir – Nasıl Değiştirilir

Windows işletim sistemleri ile ilgili bilinmeyen, anlaşılmayan her konuda sizlere 22 yıldan fazla deneyimim ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.