Plus Messenger İndir – Kaydol

Teknolojiyi kullanmayı bilen ve kişisel güvenliğine önem veren herkes Telegram uygulamasını bilir. Whatsapp, Facebook Messenger uçtan uca korunan mesajları çıkartmadan çok çok önce Telegram bu özelliği bizlere sunmuştu. Şimdi daha renkli, daha görsel versiyonu olan Plus Messenger ile rakipleri ile yarışmaya devam etmektedir. Hem güvenlik, hem de görsellik ve ekstra özellik arayan herkes Plus Messenger kullanmaya başladı bile. Siz de bu uygulama hakkında bilgi almak, nasıl indireceğinizi ve nasıl kayıt olacağınızı bu yazıdan öğrenebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Plus Messenger Nedir, Nasıl Kayıt Olunur? Resmi Telegram haberleşme uygulamasını zenginleştiren, sohbet, dosya gönderimi vb. işlemler yapabileceğiniz bir sohbet uygulamasıdır. Uygulama Telegram altyapısını kullandığı için en güvenilir sohbet uygulamalarından birisidir. Uygulamayı yazının sonunda yer alan ve cihazınıza uygun olanı Plus Messenger İndir butonlarından yükleyebilirsiniz, aslında yüklediğiniz Telegram Plus uygulamasıdır. Yükleme bittikten sonra uygulamayı açtığınızda kayıt için aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekmektedir.

İlk olarak uygulamayı açıyoruz. “İletişime Başlayın” butonuna tıklayarak ilerleyin.

Sponsor Reklam

Daha sonra ülke “Turkey” seçili ve başında sıfır olmadan cep telefonunuzu yazıyorsunuz. +90 500 500 5050 gibi olmalıdır. Sizden istenilen izinleri verirseniz kaydınız çok daha kolay onaylanır.

Telefonunuzu yazdıktan sonra bir arama gelecek, eğer izni verdiyseniz aramayı açtığınız an otomatik olarak kaydınız onaylanmış olacaktır. Daha sonra sizden uygulama izinler isteyecektir. İzinleri vermek size kalmış bir tercihtir. Verdiğiniz izinler ile uygulamayı kullanan tüm arkadaşlarınızı görebilirsiniz. Tıpkı Whatsapp’ta olduğu gibidir.

İşlemler bittiğinde Plus Messenger aşağıdaki gibi bir menü ile açılacaktır.

Plus Messenger Giriş

Uygulamanın menüleri ise aşağıda gösterilmiştir. İstediğiniz gibi yeni gruplar, kanallar oluşturabilirsiniz. Kişilerinizi, kayıtlı mesajlarınızı, kategorileri buradan yönetebilirsiniz.

Uygulamanın en ilgi çekici özelliklerinden birisi “Gizli Sohbet”tir. Bu özellik sayesinde karşılıklı mesajlaştığınız kişiyle anlaşarak belli bir süre sonra tüm mesajların her iki tarafta da silinmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle gizli yazışmalarınız başkaları tarafından görülmeden otomatik olarak yok edilecektir.

Uygulamanın şuan sadece android sürümü bulunmaktadır. Bunun için aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayarak Google Play adresine ulaşabilir ve oradan cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Plus Messenger İndir

Tüm dünyada farklı lokasyonlarda sunucuları olan uygulama size süper bir hız sunmaktadır. Çünkü bulunduğunuz bölgeye en yakın sunucu ile sizi bağlar ve mesajlarınız anında sunuculara ulaşır ve gideceği yere ulaştırılır. Ayrıca minimum oranda “internet” kotası harcaması ile de kota sorunu yaşayanlar için birebirdir. Mesajları sıkıştırıp, güvenliğini sağlayıp o şekilde gönderim yapar.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.