Resimli Kelime Bulmaca Güncellendi

Son yılların en eğlenceli zeka ve bilgi oyunu olan Resimli Kelime Bulmaca uzun bir aradan sonra güncellendi. Yeni sürümde yeni ve daha zor sorular bizleri bekliyor. Oyun 19 Haziran 2015 günü güncellendi ve birkaç değişiklik ile bize sürpriz yaptı.

Sponsor Reklam

Oyunun güncelleştirmesinin bu kadar uzun sürmesi oyunu bitirenleri bir hayli üzdü. Neredeyse aylardır yeni soru bekleyen oyun sevenler yeni soruların zorluğunu görünce hayal kırıklıklarını unutacaklar. Yeni gelen soruları sizler için çözmeye ve yeni soruların cevaplarının hepsini çok kısa süre içinde siteye ekleyeceğimizi belirtelim.

Resimli Kelime Bulmacayı Bitirdik
Resimli Kelime Bulmacayı Bitirdik

Oyunun yeni sürümünü yüklediğinizde sizi kaldığınız yerden başlatmıyor, oldukça geriye düşürüyor ve önceden çözmüş olduğunuzu soruları da size soruyor. Bu bir anlamda kötü diye düşünebilirsiniz ama zaten cevabını bildiğiniz sorular ile bedava altın kazanarak, yeni zor soruları çözerken kullanabilirsiniz. Yada her zaman ki gibi Resimli Kelime Bulmaca Cevapları yazımızdan yardım alabilirsiniz. 🙂

Sponsor Reklam

Yeni gelen özelliklerden bir tanesi de oyuna belli bir süre girmediğinizde size kaldığınız sorunun ilk harfini uyarı olarak bildirmesidir. Takıldığınız sorularda bu yöntemi kullanarak altın harcamadan soru cevaplama imkanı sunulmuştur. Yine her bildiğiniz soru için 3 altın kazanıyorsunuz. Güncellemenin bir kötü yanı reklam sayısının biraz artmasıdır. Sonuçta ücretsiz oyunlarda reklam olması da gayet normal. Emin olun oyun yapımı için oldukça fazla para harcanmaktadır.

Güncellenen oyunu Resimli Kelime Bulmaca İndir yazımızdan edinebilir ve her zaman ki gibi sorularınızı ve sorunlarınızı bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

GeForce Experience İndir

Dünyanın en çok satan ve en iyi ekran kartlarını üreten firmalardan birisi olan Nvidia özellikle …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.