Skype Qik İndir – Kaydol

Bilgisayarların vazgeçilmez sohbet programı Skype şimdi de cep telefonunda ve üstelik yep yeni özellikler ile sizlere ücretsiz olarak hizmet vermeye devam ediyor. Skype Qik uygulaması orjinal olarak Skype’a aittir ve görüntülü sohbet etmek içindir.

Sponsor Reklam

Skype Qik (Quick) video paylaşmak ve göndermek için en güzel uygulamalardan bir tanesidir. Uygulamada grup kurmak mümkündür, ayrıca tüm gruba aynı anda videolu mesaj yollayabilirsiniz. Mesajlar 2 hafta yani 14 gün boyunca sistemde saklanır. İsterseniz bu sürede videolarınızı başka bir ortama kaydetme şansınız vardır. 14 gün geçen video mesajlar otomatik olarak silinir.

Videolarınızı çektikten sonra uygulama ile gönderebilirsiniz. Videoların içeriği ise tamamen size kalmış. İsterseniz dans figürleri, isterseniz sevgi mesajları, isterseniz kedinizin yaramazlıklarını yada bebeğinizin gülücüklerini yollayabilirsiniz. İçerik de sınır sadece sizin hayal gücünüz.

Sponsor Reklam

Skype Qik’e nasıl kayıt olacaksınız? Uygulamayı yazının sonundaki bağlantılardan indirdikten sonra kayıt olmanız gerekmektedir. Uygulamayı açtığınızda karşınıza bir form çıkacaktır. Formu adım adım doldurmanız üyelik işlemi için yeterlidir. Telefon numarası istemesinin nedeni uygulamayı kullanan arkadaşlarınıza ulaşmanızı sağlamak ve birden fazla hesap açılmasını engellemek içindir. Bu nedenle telefon numarası zorunlu vermek kayıt olmak için zorunludur.

Skype Qik İndir
Skype Qik İndir

Bu kolay, eğlenceli ve kaliteli uygulamayı indirmek için ise aşağıda bulunan Skype Qik indirme butonlarını kullanabilirsiniz. Uygulamayı mobil internetiniz ile kullanmanız oldukça çabuk kota bitmesine neden olabilir, bu nedenle sınırsız mobil internetiniz var ise uygulamayı mobilden kullanın. Yada her kotaya çare wi-fi kullanmanız önerilir.

Skype Qik İndir – Android   Skype Qik İndir – iOS Skype Qik İndir – Winphone

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.