Avira Antivirüs Kaldırma

Kaldırılamayan antivirüs programları en büyük dertlerden bir tanesidir. Avira Antivirüs’de bu problemi en çok çıkartan programlardan bir tanesidir. Daha önceleri Avira Antivirüs Remover (Avira Antivirüs Kaldırma) adında bir program ile bu işlemi kolay bir şekilde yapabiliyorduk. Fakat Avira bu desteğini de kaldırmış durumda ve artık Avira’yı kaldırmak daha da büyük bir problem olmuştur.

Sponsor Reklam

Peki bu ön bilgilerden sonra Avira’yı nasıl kaldıracaksınız? Birinci yöntem: Avira Antivirüs’ü indirmek ve tekrar kurmaktır. Bu işlem bozuk olan antivirüs dosyalarını düzeltecektir. Ve daha sonra bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra Program Ekle Kaldır’dan kolay bir şekilde Avira’yı kaldırabilirsiniz. Avira’nın orjinal kurulumunu yüklemek için Avira İndir butonuna basarak sizin için hazırlamış olduğumuz yazıya gidebilirsiniz.

Avira Kaldırma
Avira Kaldırma

İkinci Yöntem: Ek bir program ile yine kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ek program için önerebileceğiniz CCleaner’dır. Programı CCleaner İndir tıklayarak açılan sayfadan indirebilirsiniz. Program Türkçe’dir ve kullanımı oldukça kolaydır. Programı kurduktan ve açtıktan sonra “Araçlar” kısmında yüklü tüm programları görebilirsiniz. Burada Avira’yı seçerek “Geri yüklemeyi Çalıştır” demeniz yeterlidir. CCleaner sizin için kaldırma işlemini yapacaktır. İsterseniz daha sonra “Kayıt Defteri” kısmına girerek Avira’dan kalan tüm kalıntıları temizleyebilirsiniz.

Sponsor Reklam
Avira Sime
Avira Silme

Şuan için Avira Antivirüs’ü kaldırmak için gerekli yöntemler bunlardır. İlerleyen zamanlarda sizler için başka çözüm yolları bulmayı da deneyeceğiz. Yukarıda anlatılan işlemler ile ilgili takıldığınız yerleri bize sormaktan çekinmeyin. Aşağıda bulunan yorum formları ile bize ilettiğiniz sorulara en hızlı ve doğru çözümler ile cevap vermeye çalışıyoruz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Windows Single Language Nedir – Nasıl Değiştirilir

Windows işletim sistemleri ile ilgili bilinmeyen, anlaşılmayan her konuda sizlere 22 yıldan fazla deneyimim ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.