Avira Antivirüs İndir

İster paralı ister ücretsiz olarak kullanılan Avira en iyi antivirüs programlarından birisidir. Üstelik Windows’un tüm sürümleri, tarayıcılar için eklentileri ve cep telefonları için sürümleri bulunmaktadır. Sitemizde size tüm ücretsiz Avira sürümlerini sunacağız. Böylelikle hem bilgisayarınızı, hem de cep telefonunuzu, tabletinizi hiçbir ücret ödemeden koruyabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Tüm dünyada 400 milyondan fazla indirme sayısına ve kullanıma sahip olan Avira en eski antivirüs programlarından birisidir. Üstelik “ticari olmayan kullanım” yani ev kullanıcıları, bireysel kullanıcılar için ücretsiz olarak indirilebilir ve kurulabilir.

Avira İndir
Avira İndir

Avira Nasıl İndirilir? Programı indirmek için aşağıda bulunan Avira İndir butonuna, açılan sayfada program otomatik olarak indirilmeye başlanacaktır. 5 Mb’dan küçük olan bu dosya sizi kurulum için yönlendirecektir.

Sponsor Reklam

Avira İndir

Avira Nasıl Kurulur? Programı indirdikten sonra iki kez tıklayarak çalıştırın aşağıdaki gibi bir ekran görüntüsü gelecektir. Burada “kabul et ve kur” butonuna bastığınızda, bilgisayarınız kurulum işlemi için hazırlanır. Herhangi bir problem yaşanmaz ise size ileri ileri diyerek kurulumu tamamlamaktan başka bir işlem düşmeyecektir. Eğer kurulum yada indirme ile ilgili bir problem yaşarsanız yazının altında bulunan yorum formlarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Avira Nasıl Kurulur
Avira Nasıl Kurulur

Milyonlarca kullanıcının tercihi olan Avira’yı yukarıda anlatıldığı gibi kolay bir şekilde indirebilir ve yine kolay bir şekilde kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Sonraki yazılarımızda Avira’ya ait uygulama, eklenti vb. programlarında yine indirme bağlantılarını ve açıklamalarını sizlere sunacağız.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

AVG Antivirüs Kaldırma Programı İndir

Kaldırılamayan antivirüs programları ile ilgili yardım yazılarımıza devam ediyoruz. Bu yazıda sizlere AVG antivirüsü nasıl …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.