AVG Antivirüs Kaldırma Programı İndir

Kaldırılamayan antivirüs programları ile ilgili yardım yazılarımıza devam ediyoruz. Bu yazıda sizlere AVG antivirüsü nasıl kaldıracağınızı ekran görüntülü olarak adım adım anlatacağız. Kaldırılamayan AVG antivirüs programından rahatlıkla kurtulacaksınız. Kaldırma işlemi için sizlere 2 farklı yöntem sunacağız, ilk yöntem işe yaramaz ise diğer yöntemi deneyin. Yazıda takıldığınız anlamadığınız bir yer olursa yazı altında yer alan yorum kısımlarından bize sorabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Antivirüs programları genel olarak sorunlu programlardır, çünkü yapıları itibari ile ilk önce kendilerini “virüslerden” korumaları daha sonra ise bilgisayarı korumaları gerekmektedir. Virüs yazan kişiler ise antivirüs programlarını hedef alarak bozmaya çalışırlar ve virüsün bilgisayara bulaşması için antivirüsleri devre dışı bırakırlar. Bu ve bunun gibi sebeplerle antivirüs programları bazen bozulur ve kaldırmak istediğinizde hata verir. Bu gibi durumlar için antivirüs şirketleri programlarını kaldıracak araçlar çıkartırlar. AVG’de kaldırma aracı çıkartan şirketlerden birisidir.

AVG Antivirüs kaldırma 1. YÖNTEM: Aşağıda yer alan AVG Remover İndir butonundan kaldırma aracını bilgisayarınıza indirin. İki kez tıklayarak programı çalıştırın. Aşağıdaki gibi bir ekran görüntüsü gelecektir. Burada kırmızı çizgi ile altı çizilen “Continue” yazısına tıklayın.

Sponsor Reklam

Avg Kaldırma Aracı İndir

AVG Remover İndir

AVG Nasıl Kaldırılır

Araç otomatik olarak antivirüs programını kaldıracaktır. Yapmanız gereken ilk şey aracın kaldırma işlemini bitirmesini beklemektir, bu işlem biraz uzun sürebilir. Kaldırma işlemi bittiğinde ise yapmanız gereken bilgisayarınızı yeniden başlatmaktır.

AVG Antivirüs Kaldırma Sorunu

Eğer yukarıda anlatılan çözüm işe yaramadıysa programı kaldırırken hata aldıysanız aşağıda anlatılan diğer yöntemi denemelisiniz.

AVG Antivirüs kaldırma 2. YÖNTEM: Daha önceden belirttiğimiz gibi bazen antivirüs programlarının dosyaları virüsler, hatalar, bilgisayarın ani kapanması vb. nedenlerle bozulabilir. Bu tür durumlarda antivirüs programınızı kaldırmanızı engeller. Çözüm ise AVG’yi indirmek ve tekrar bilgisayara kurmaktır. AVG İndir yazımızdan programı indirebilir ve tekrar kurabilirsiniz. Tekrar kurulumu gerçekleştirdikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Program ekle / kaldır kısmından kaldırmayı deneyin. Olmaz ise 1. yöntemi tekrar deneyin, AVG’den kurtulacaksınız.

Her zaman olduğu gibi soru ve sorunlarınız olursa bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Kaspersky Kaldırma Aracı İndir

Sektörün en iyi antivirüs programlarından birisi olsa da Kaspersky antivirüs kaldırmak bazen sorun olmaktadır. Bu …

2 Yorumlar

  1. tesekkurler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.