Slingshot İndir – Kaydol

Facebook’un merakla beklenen fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Slingshot uygulaması yayınlandı. Slingshot uygulamasıyla fotoğraf ve video paylaşabilir, anlık mesajlaşabilir, fotoğraflar üzerinde oynamalar, eklemeler yapabilirsiniz. Sadece tek bir uygulamayla ücretsiz olarak tüm bu işlemleri yapmak istiyorsanız, yazımızın sonundaki Slingshot İndir butonuna tıklayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Slingshot nasıl kullanıır? Facebook’un Snapchat uygulamasına rakip olarak sunduğu Slingshot uygulaması ile yapabileceğiniz birçok işlem bulunmakta. Örneğin uygulama ile paylaşacağınız fotoğrafları eğlenceli hale getirdikten sonra paylaşabilirsiniz. Yani fotoğraflarınızı artı bir programa ihtiyaç olmadan istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Uygulamayla fotoğraf ve videolar paylaşabilirsiniz. Slingshot ile yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı değil. Slingshot ile anlık mesajlaşma da yapabilirsiniz. Fakat burada Snapchat ile benzer ve ayrılan bir kısım var. Arkadaşınıza mesaj, fotoğraf vb. yolladığınızda karşı tarafında size birşeyler göndermiş olması gerekiyor. Bu demek oluyor ki karşı tarafında size karşılık vermesi gerekiyor. Snapchat’ten farklı olarak da mesajlarınız birkaç saniye içinde değil 30 gün boyunca isteğinize göre saklanabiliyor.

Slingshot  Yardım ve Kaydol? Slingshot uygulamasını Android tabanlı cep telefonu ve tablet bilgisayar ile ayrıca  iPhone ve iPad’lerinizle birlikte kullanabilirsiniz. Eğer cihazınız Android tabanlı ise gerekli olan Android sürümü 4.1 ve üzeri olmalıdır. Boyut olarak da az yer kaplayan uygulamayı cihazınızda 5.2 MB yer açarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı şekilde Slingshot uygulamasını iOS 7.0 ve üstü sürümlerde kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Slingshot uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz. Sitemizden indirdikten sonra kendi kayıt olduğunuz hesapla, Slingshot uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Slingshot’ın olumlu ve dikkat çeken kısımlarına kısaca bakacak olursak hem fotoğraflarınızda hem de videolarınız da geniş bir içerik ile istediğiniz gibi özelleştirilebilme yapmak çok eğlenceli bir şekilde hazırlanmış. Farklı animasyonlar kullanılarak sunulmuş olan uygulamayı kullanırken çok eğleneceksiniz. Yaptığınız özelleştirmelerle kendi yaratıcılığınızı kullanabileceksiniz. Uygulamada bulunan %100 etkileşim şartı yani arkadaşınız size mesaj gönderdiğinde bunu görebilmeniz için sizin de mesaja karşılık vermeniz gerekiyor. Bu özellik ile istemediğiniz, tanımadığınız kişiler tarafından gelen mesajlarla uğraşmamanız anlamına geliyor. Slingshot uygulamasında kamera arayüzüyle çıkan ekrandan fotoğraf ve videolar çekebiliyorsunuz. Videoları 15 saniye ile sınırlı olarak çekebilir, üzerinde oynamalar yapıp paylaşabilirsiniz.

Slingshot uygulamasına ulaşmak da oldukça basit. Aşağıda indirme butonlarına tıklayarak, ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamada Facebook kullanıcısı dışındaki kişilerin de kullanabilmesi için Facebook üyeliği şartı aranmamış. Sadece cep telefonu numarası üzerinden uygulamayı kullanabilme kolaylığı sunulmuş.

Özet olarak Snapchat uygulamasına rakip olarak Facebook tarafından yayınlanan Slingshot uygulamasının başarılı olup olmayacağı tartışma konusu olup, yayınlandığı tarihten itibaren olumlu puanlar almıştır. Şu an için A Siz de tek bir uygulamayla birden çok programın yaptığı işlemleri tek başına yapan Slingshot uygulamasını ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız, aşağıdaki Slingshot İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Önemli Uyarı: Uygulama henüz Türkiye mağazasında bulunmamaktadır. Uygulamayı indirmek için ülke değiştir kısmına gelerek ABD’yi seçerseniz, indirebilirsiniz. Uygulama Türkiye mağazasında sunulduğunda sitemizden Teknoloji Haber bölümünden yayınlanacaktır. Sitemizi takip etmeye devam edin.

Slingshot (iPhone-iPad) İNDİR

Slingshot (Android) İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.