Google Chrome Canary – İndir

En çok tercih edilen internet tarayıcılardan Google Chrome’un 64 Bit’lik sürümü olan Google Chrome Canary‘nin yayınlandığı Google firması tarafından Haziran ayında duyuruldu. Windows 7,  Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemlerinin yüklü olduğu bilgisayarlarda çalışan Google Chrome Canary, daha hızlı ve güvenli bir internet deneyimi yaşanması için hazırlanmış. Siz de Google Chrome Canary programını ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız, yazımızın sonundaki Google Chrome Canary İndir butonuna tıklayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

İlk başta belirtmekte fayda var. Canary daha hızlı olan bir Google Chrome isteyenler içerisinde erkenden kullanmak ve geliştiriciler için tasarlanmış. Google firmasının bildirdiğine göre hata verme olasılığı bulunuyor. Fakat yine de indirilmeye değer olduğunu düşünüyoruz. İlk bakışta uygulamayı oldukça beğendiğimizi söyleyebiliriz.

Google Chrome Canary İndir
Google Chrome Canary İndir

Google Chrome Canary’i mevcut Google Chrome ile birlikte aynı anda kullanabilirsiniz. (Windows 8.1 kullanıcılarının standart Google Chrome’u silip Canary’i yüklemesi tavsiye ediliyor) Böylece hem alışkın olduğunuz Chrome’u kullanabilir hem de geliştirme ve test işlemlerine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca her gece güncellenen bu sürüm üzerinde her gün değişiklik yapılmakta ve yeni özellikler eklenmektedir. Şimdi de gelelim Google Chrome Canary ile neler amaçlandığı ve değiştiğine;

Sponsor Reklam

-%25’i aşan performans artırımı ile daha hızlı bir internet gezintisi

-Daha güvenli bir internet deneyimi

-Daha hızlı grafik ve multimedya içerik deneyimi

-Standart Google Chrome’a göre çökme olasılığının %50 azalması

Siz de Google Chrome’un 64 Bit’lik yeni sürümüyle daha hızlı ve güvenli bir internet deneyimi için hazırlanan Google Chrome Canary’i indirmek için aşağıdaki Google Chrome Canary İndir butonuna tıklayabilirsiniz.

  Google Chrome Canary İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.