Kings Road Kaydol – Oyna

Rumble Team imzalı bir başka Web browser tabanlı  oyun olan Kings Road, kendine özgü farklı yapısıyla karşınızda. Oyunumuz 3D olan diğer browser tabanlı oyunlara nazaran internetinizi ve bilgisayarınızı zor durumda bırakmıyor aksine, sisteminize kendisini en iyi şekilde optimize edebiliyor böylece kasmadan rahatça oyunu oynayabiliyorsunuz.

Sponsor Reklam

Kings Road nasıl oynanır?: Hikayemiz Alderstone şehrinin çok eski zamanlarına dayanıyor. Alderstone sakinleri huzur ve refah içinde geçirdikleri günlerini yaşadıkları korkunç saldırılarla geride bırakıyor. Müttefiklerinin ihanetine uğramış ve yıllar önce atalarının şehrin derinliklerine hapsettiği kötü ruhla baş başa kalmışlardı artık. Bizim görevimiz elimizden geldiğince kötülük ve karanlıkla mücadele etmek, ışığın askeri olma yolunda ilerlemek. Oyun içerisinde bizi bekleyen 3 farklı karakter sınıfı bulunuyor Savaşçı, Okçu, Büyücü. Karakter sınıfının sınırlı tutulmuş olmasından doğacak sorunları engellemek için yapımcılar, zekice bir sistem tasarlamış. Bildiğiniz üzere çoğu browser tabanlı oyunda, karakter sınıfları ve özelleştirme sistemleri sınırlı olduğundan ortalıkta birbirinin aynı onlarca yüz görmek kaçınılmaz bir hal alıyordu. Yeni tasarlanan bu sistem ile kayıtlı oyuncuların her biri ayrı dünyalara yerleştirilmiş yani oyuncuların birbirleriyle  karşılaşma ihtimalleri ortadan kalkıyor ve seviye üstünlüğünden farklı olarak oyuncular birbirleriyle sıralama puanları üzerinden rekabet ediyorlar.

Kings Road yardım: Karakter sınıfımızı belirledikten sonra yeteneklerimizi kullanmaya başlayabiliriz. Her karakter sınıfının kullanabileceği 14 aktif, 16 pasif toplamda 30 farklı yetenek bulunuyor. Her yeteneği 10. seviyeye yükseltme imkanına sahipsiniz. Oyun içerisinde atladığımız seviyelerden kazandığımız puanlarla ve ya para ile satın alabildiğiniz elmaslarla da yeteneklerinizi geliştirebiliyorsunuz. KingsRoad her ne kadar basit kullanım arayüzüne sahip olsa da sizleri uzun saatler boyunca bilgisayar başında oyalayabilecek kapasiteye sahip. Ayrıca kasmayan ve fazla sistem istemeyen bir oyun olduğu için her oyunseverin rahatlıkla oynayacağı bir oyun olmayı da başarıyor.

Sponsor Reklam

Bu MMORPG oyununu Ücretsiz oynamak için sizde hemen aşağıda bulunan Kings Road Kaydol – Oyna butonuna basarak  oyuna katılabilirsiniz.

Kings Road Kaydol – Oyna

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.