Digi-me İndir – Sosyal Ağ Hesaplarını Yedekle

Sosyal ağlar hayatımızın bir parçası fakat ya hesabınıza bir şey olursa? Bu soruyu kendinize hiç sormamış olabilirsiniz ama artık sorma vaktiniz geldi. Emekle oluşturduğunuz fotoğraflarınız, videolarınız, yazılarınız yedeklenmeyi hak etmiyor mu? Hesap hırsızlıklarının artması, yanlış bir işlem sonrası hesabınızın kapatılması, hackerların e-postanızı ele geçirmesi ve daha birçok tehlike dijital hayatınızı yok edebilir. Oysa yılların birikimi ile oluşturulan hesaplarınızı yedeklerseniz içiniz daha rahat etmez mi?

Sponsor Reklam

Facebook, Facebook Sayfanız, Instagram, Twitter, Linkedin, Pinterest, Blogspot, Google+ gibi en bilindik ve en çok kullanılan sosyal ağlarınıza program sayesinde erişebilir ve buralarda yaptığınız her şeyin yedeğini bilgisayarınıza alabilirsiniz. Bu yedekleme işlemi sırasında yüklediğiniz fotoğraflar, yazdığınız yazılar gibi her bilgi bilgisayarınıza indirilir ve saklanır. İsterseniz bu bilgileri “pdf” formatına da dönüştürerek saklayabilir yada bir anı olarak arkadaşlarınızla, ailenizle paylaşabilirsiniz. Programın adı Digi-Me olarak değişmiştir ve PC sürümü için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Dig-me İndir

Program hem Windows hem de Mac bilgisayarlarda kullanılabilmektedir. Windows’un tüm sürümlerini destekleyen program ücretli ve ücretsiz sürüm olarak farklılık göstermektedir. Ücretsiz sürümde 4 farklı sosyal ağınızı yedekleme imkanınız bulunmaktadır. Ve bu işlem tamamen ücretsizdir. Ücretli sürümünün özellikleri daha gelişmiştir ve bu özellikler “pdf” yapabilme, arama yapabilme, koleksiyon vb. gibidir. Tabi bu özellikleri kullanmak istemiyorsanız ücretsiz sürüm sizin için yeterli olacaktır. Ücretli sürüm özelliklerini 1 ay deneme imkanınız da bulunmaktadır.

Sponsor Reklam

Sizde Digi-me indir için yukarıda bulunan bağlantı kısmını kullanabilirsiniz. Mac OS X kullanıcıları ise aşağıda bulunan butonu kullanarak programı indirip, sosyal ağ hesaplarını yedekleyebilirler.

Digi-me İndir – Mac OS X

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rar ve Zip Kırma Programı İndir

Başa bela olan olaylardan birisi indirdiğiniz bir rar, zip, ace dosyasının şifreli olmasıdır. İndirdiğiniz sitede …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.