TemplateMonster para kazanmanıza nasıl yardımcı olur?

Yaban hayattaki değişen çevreye uyum sağlayamayan canlı türleri hayatta kalamazlar. Bu ilke, acımasız iş dünyası için de %100 geçerlidir. En yeni trendlere göre değişmeyen şirketleri tarihe karışıyorlar. Herhangi bir işin geleceği internet üzerindeki aktifliğine bağlıdır. 2000’de ABD’li tüketicilerin sadece %22’si çevrimiçi alışveriş yaptı. Ancak 2017’de bu oran % 79’a ulaştı. İngilteredeki perakende satışların neredeyse %17’si internet üzerinden yapıldı. İnsanlar sosyal medya,iş,eğlence için çok fazla vakit harcıyorlar ve günlük hayatlarının büyük bir kısmı İnternet ortamında geçiyor.

Sponsor Reklam

Bütün bunlar, her şirketin İnternet ortamı dikkate alması gerektiğini anlamına gelir. Yüksek bütçeye sahip şirketleri, kendi markanın web sitesi oluşturmak için profesyonel web geliştiricilerinden oluşan ekibi alabilirler, ancak küçük firmalar mükemmel tasarımı oluşturmak için yeterli bütçeye sahip değiller. İşte TemplateMonster para kazanmaya yardımcı olabilir. Küçük bir çabayla, herkes, kodlama bilgi olmadan güzel bir web sitesi oluşturabilir. Bununla birlikte, TemplateMonster ile sadece sürekli para kazanmanızın yanında nelere sahip olacağınızı görelim.

TemplateMonster Para Kazanma
  1.       Şablon Ekonomisi

Artık web sitesi sürecini basitleştiren çok sayıda içerik pazarlama sistemi (CMS) mevcuttur. Eğer profesyonel bir geliştirici almak içim yeterli paranız yoksa ve kendi şirketinizin açılış sayfasını oluşturmak istiyorsanız, WordPress, Joomla, Moto veya diğer CMS sayesinde bunu yapmak zor olmayacak. Sizin için web sitenizin ”iskeleti” hazırlamış. Yapabileceğiniz tek şey, şablonu seçmektir. Örneğin, TemplateMonster WordPress Temaları kategorisinde 1600’den fazla farklı hazır tasarım bulunur.

Sponsor Reklam

Paranızı nasıl tasarruf edebilirsiniz? Bunun cevabı basittir. Profesyonelce hazırlanmış bir web sitesinin fiyatı 300 dolardan başlar. Basit açılış sayfası şablonu fiyatı 14 dolardır. Farkı hissedin. Mükemmel ücretsiz şablonları da bulabilirsiniz – sadece zaman ve çaba meselesidir.

  1.       Sadakat Programı

Sadakat programları, promosyon ve müşteri çeken araçların en temel yoludur. Restoranlar, yemek ve giyim mağazaları, benzin istasyonları ve hatta havayolları kendi sadakat programlarına sahiptir. Bir süre, kimse bu inanılmaz faydalı aracı yazılım geliştirme nişinde kullanmadı, bu nedenle TemplateMonster türünün öncüsüdür. 2016’dan itibaren müşteriler TemplateMonster’da her satın alım için bonus kazanırlar. Bu bonuslar  başka mağazalarda diğer temaları satın almak için para iadesi olarak kullanılabilirler. Yeterli bonusları topladıktan sonra, istediğiniz bir şablonu ücretsiz alabilirsiniz. İşletmeniz birkaç web sitesine ihtiyaç duyuyorsa veya profesyonel bir geliştirici olarak çalışıyorsanız – sadakat programı, satın alma masraflarından tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

https://youtu.be/73d_XmdTcRk

  1.       Çevrimiçi gelir

Şimdi, bir web sitesi oluşturmasında para tasarruf ettikten sonra kazanç sağlamanın zamanı geldi. Bir çevrimiçi platform, satış, tanıtım veya reklamcılık için güçlü bir araçtır. Asıl ofisiniz, tüm işletmenizin kartviziti ve reklam kampanyalarınız için iniş sayfasıdır. Bağımsız bir yazıya göre, web sitenizde para kazanmanın çeşitli yolları vardır. Sadece şunu söyleyeyim ki, bir web sayfası satışlarınızı büyük ölçüde artırabilir.

  1.       Pazar Yeri Seçenekleri

Sadece şablonları kullananları TemplateMonster ile çalıştıkları için kazanç elde edebilir. Verimli bir işbirliği, her iki tarafın da gelir elde etmesine izin veren bir ilkesidir. TemplateMonster, tema oluşturucularına da karşılıklı olarak karlı bir işbirliği sunar. Şirket Pazar haline geldiğinden itibaren, her freelancer veya web stüdyosu TemplateMonster’ın  satıcı haline gelerek çok çaba harcamadan ek gelir elde edebilir. 2016’da piyasaya çıktığından itibaren 1000’den fazla kullanıcı şablon oluşturucu satıcı haline geldi ve bu işbirliğinden memnun kaldılar.

  1.       Ortaklık Programı

TemplateMonster  tasarımcılar, geliştiriciler, web stüdyoları, işletme sahipleri ve hatta blog yazarları için  ek gelir elde etme fırsatı tanımaktadır.  Algoritma basittir – ürünlerimizin ortak linki alın ve sayfanız veya mağazanızda yerleştirin. Tavsiyenizle bize gelen her müşteriden elde ettiğiniz gelirin yüzdesini alacaksınız.Hem kuruluş hem de satıcı programlarına katılırsanız, karınız iki katına çıkartacaksınız.

  1.       Yarışmalar

Bir yarışma, yeterlik seviyenizi desteklemenin en iyi yoludur. Bir hedef ulaşma yolunda rakipleriniz varsa iç potansiyelizi harekete geçirip önemli noktalarına odaklanmalısınız.  Sonuçlar her zaman muhteşem olduğu için TemplateMonster yarışmalarını sever. Yazı tipi ve  şablon oluşturması, tasarım yapımı – TemplateMonster web site tasarım sürecinin her bölümünde yarışmalarını düzenliyor. Tabii ki bir yarışma kazanması size ödül getirir ama daha önemlisi: müşterilere yetenekleriniz hakkında net bir fikir verir. Yarışmayı kazanırsanız veya en azından üst sıralarda yer alırsanız – hem katılımcılara hem de izleyicilere kendi tanıtır ve popülerliğinizin artması size ekstra gelir getirir. İlişkiler, paradan daha değerlidir – TemplateMonster’ın temel prensibidir. Niş içine yenilikler getirmeye çalışmakla birlikte ortaklarımızla kar elde etme fırsatını paylaşıyoruz. TemplateMonster 16 yıl boyunca gelişiyordu ve hızla gelişmeye devam etmektedir. Müşterilerimizin rahatlığı için şablonları satan platformları arasında en iyi teknoloji destek ekibini oluşturduk. Geliştiricilerin çalışmalarını basitleştirmek için yararlı dersler veriyoruz ve düzenli güzel makaleleri yayınlıyoruz. Yeni trendleri takip ediyoruz ve güncek kalmak için elimizden geleni yapıyoruz. Hızla değişen bir dünyada web sitesi geliştirmesinde her zaman birinci olmak  zor bir iştir ancak çalışmayı sevenleri için daha etkileyici bir şey yoktur.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Netflix İndir – Kaydol

Son zamanların dijital dünyaya ayak uydurarak büyük başarı sağlayan ve kendi alanında devrim yaratan Netflix …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.