Kariyer Net Şifremi Unuttum

Kariyer-Net sitesinde kullandığınız şifrenizi, kullanıcı adınızı veya epostanızı unuttuysanız burada anlatılanlar yöntemle şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Tüm işlemler ekran görüntüleriyle adım adım size aktarılacaktır. Takıldığınız bir adım yada anlamadığınız bir işlem varsa yazının altında yer alan yorum gönder kısmından benimle iletişime geçebilirsiniz. Tekrar CV hazırlamak vb. dertler çekmemek için bu yazı size yardımcı olacaktır.

Sponsor Reklam

1- Şifre sıfırlama (eposta ile): Sorununuz bu şekilde ise aşağıda yer alan Kariyer Net Şifre Sıfırlama butonuna basın. Açılan sayfada e-posta adresinizi yazdıktan sonra “Gönder” dediğinizde epostanıza Kariyer-Net’ten şifre sıfırlama epostası gelecektir. Epostanın içeriğinde “Şifre Sıfırla” yazısına tıkladığınızda şifre değiştirme ekranına geleceksiniz ve burada yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Kariyer-Net Şifre Sıfırlama

2- Şifre sıfırlama (cep telefonu): Kariyer-Net’e kayıt olurken verdiğiniz epostayı unuttuysanız yada artık o epostaya giriş yapamıyorsanız; kayıt sırasında verdiğiniz cep telefonu ile şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Yapmanız gereken aşağıda yer alan Kariyer Net Cep Telefonu İle Şifre Sıfırlama butonuna tıklamaktır. Açılan sayfada adınızı soyadınızı ve cep telefonunu yazmalı ve gönder yazısına tıklamalısınız.

Sponsor Reklam

Kariyer Net Şifremi Unuttum

Otomatik olarak sayfa yönlendirilecektir. Gelen sayfada cep telefonunuza gelen kodu girmeniz istenmektedir. Kodu girdikten ve gönder dedikten sonra şifre sıfırlama ekranına geçerek şifrenizi belirleyebileceksiniz.

Kariyer Net Cep Telefonu ile Şifre Sıfırlama

3- Şifre sıfırlama (form ile): Bu yöntem de direk sitenin yardım ekibi ile iletişime geçiyorsunuz. Verebildiğiniz kadar doğru bilgi vererek hesabınızı geri almaya çalışmalısınız. Formu doldururken güncel bilgilerinizi verin. Yani şuan kullandığınız eposta ve cep telefonunu verin. Açık adres kısmına kayıt olurken kullandığınız adresi verin. Tüm bilgileriniz doğru olsun. En son açıklama kısmına ise durumunuzu anlatın. Örnek metin: “2012 senesinde kayıt olmuştum, epostama erişimim yok, telefon numaram da değişti. Eski numaram 500 5000 500 idi. Hesabıma erişimim için yardımcı olursanız sevinirim.” Formu düzgün bir şekilde doldurduktan sonra yapmanız gereken yardım ekibinin size geri dönüş yapmasını beklemektir.

Kariyer Net Form İle Şifre Geri Alma

Kariyer Net Şifre Yardım

Formu yolladıktan sonra sizinle kısa süre sonra iletişime geçilecektir.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Windows Single Language Nedir – Nasıl Değiştirilir

Windows işletim sistemleri ile ilgili bilinmeyen, anlaşılmayan her konuda sizlere 22 yıldan fazla deneyimim ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.