Tuhaf Ama Gerçek İndir

Tuhaf Ama Gerçek uygulaması kapandı!

Bilgi peşinde koşanlar, sürekli öğrenmeyi sevenler, her boş zamanınızda zevkle takip edeceğiniz bir uygulama artık cebinizde! Genel Kültür bilgilerine, ilginç araştırma sonuçlarına, nedeni bilinmeyen davranışların sebeplerine meraklı ama bunlarla ilgili kaynaklara pek ulaşamayanlardan mısınız? Tuhaf Ama Gerçek’ elinizin altında olduğu sürece rahat olun.

Sponsor Reklam

“Tuhaf Ama Gerçek” yüzlerce bilgiyle karşınızda. Uygulama genel kültürünüzü arttırırken eğlenceli vakit geçirmenizi de sağlıyor. Hergün canınız sıkıldıkça okuyabileceğiniz şaşıtıcı bir uygulama. Bağımlılık yaratan bu uygulamadaki bilgilerden birkaç örnek vermek gerekirse; ” Babilli bilimadamları 60 sayısını baz alan bir sayı sistemi kullanmışlardır. Bu nedenle dakika 60 saniye, saat ise 60 dakikadır. ” “Bu cümleyi okurken yaklaşık 25.000.000 beyin hücreniz öldü. Lakin merak etmeyin vücudunuz günde 300 milyar yeni hücre üretiyor. “, ” Platon öğrencilerinden birine gizliden gizliye aşık olmuştur. Platonik- kelimesi de burdan gelir ve -gizli aşk- anlamındadır. ” ve “Kutup ayısı ve pengueni doğal ortamında yan yana görmek imkansızdır. Çünkü bütün penguenler güney, kutup ayıları ise kuzey kutbunda yaşar. ” gibi diyebiliriz.

TAG ‘i kullanmak çok kolay. Sadece uygulamaya tıklamanız yeterli. Bir bilgiden diğerine geçmek için alt kısımda bulunan oklardan birine tıklayabilir, önceden okuduğunuz bilgiye dönmek içinse yine okları kullanabilirsiniz. Yakınlarınızla da paylaşabileceginiz bu uygulamada başka uyaranların olmadığı, sade bir sayfada verilen ilginç, TUHAF, şaşırtıcı, zaman zaman komik olan bilgiler mevcut. Okurken vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacak, eğlenceli öğrenmenin ve sıkıntısız bilgiye ulaşmanın zevkine “Tuhaf Ama Gerçek” ile varacaksınız.

Sponsor Reklam

Tuhaf-Ama-Gercek-indir-1

Bilgiye ulaşmanın en kolay yollarından birisi olan bu programı aşağıda bulunan Tuhaf Ama Gerçek İndir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.

Tuhaf Ama Gerçek İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.