Vine İndir

Twitter tarafından satın alındıktan sonra geliştirip, daha geniş kitlelere sunulmasıyla kısa zamanda milyonlarca kullanıcıya ulaşan Vine uygulaması ile Twitter, Facebook gibi sosyal ağlarda 6’şar saniyelik videolar çekerek, anında paylaşabilirsiniz. Android tabanlı akıllı cep telefonları ve tabletler, iPhone ve iPadleriniz ile Windows Phone’larınızla  ücretsiz olarak kullanabileceğiniz programla 6 saniye gibi kısa bir sürede yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Siz de Vine uygulamasını ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız, yazımızın sonundaki Vine İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Vine Nasıl Kullanılır? Vine uygulaması sayesinde yaşadığınız her anı video olarak kaydedip sosyal ortamda paylaşabilirsiniz. Vine’da çektiğiniz videoları istediğiniz gibi düzenleyip, başka kullanıcılara gönderip paylaşabilirsiniz. Vine uygulaması ile paylaşım yapmanın yanı sıra kategori halinde ayrılmış olarak videolara ve en popüler yani trend olan videolara kolaylıkla ulaşıp, diğer kullanıcıların videolarını izleyebilirsiniz. Artık günümüzde birçok ünlü sanatçının albümlerini, şarkı tanıtımlarını Vine üzerinden yaptığı bir ortamda, yeni çıkan sinema filmi, albüm vb. duyuruları birinci ağızdan öğrenebilirsiniz. Vine uygulamasını nasıl kullanacaksınız yani nasıl video oluşturacaksınız sorusunun cevabı ise çok basit. Vine’da ilk videonuzu oluşturmak için tek yapmanız gereken Vine anasayfasındaki kamera simgesine tıklamak. Bu tıklama işleminden sonra cihazınızın kamerası devreye girecek ve kayıt yapmak için hazır durumda olacaktır. Kayda başlamak için cihazınızın ekranına dokunmanız yeterli. Parmağınız ekranda durduğu süre boyunca, uygulama video kaydeder, parmağınızı çektiğinizde kayıt durur. Tabi maksimum video kaydı süresinin 6 saniye olduğunu unutmayalım.

Vine Yardım? Altı saniyelik videolar çekebildiğimiz uygulama, kaydettiğimiz videoları gif uzantısı ile kaydetmektedir. Kapladığı alanın az olması nedeniyle paylaşıma uygun gif uzantısı işlemleri hızlandırmakta ve kolaylaştırmaktadır. Uygulamayı kullanmaya başlamadan önce nasıl kullanıcağını öğrenmek için diğer kullanıcıların neler yapmış olduğuna bakıp, uygulama hakkında fikir edinebilirsiniz. Artık birçok markanın pazarlama yeri olarak kullandığı ve birçok video içeren uygulamalara bakarak Vine hakkında bir ön bilgi edinebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Vine uygulamasının genel özelliklerine kısaca bakacak olursak;

-Ücretsiz

-Sınırsız yükleme yapma imkanı

-Videolarının anında Vine üzerinden ve sonrasında Twitter ve Facebook’ta paylaşabilme

-Kayıtlı kullanıcılar arasından arkadaşlar bularak, onların neler paylaştığını görebilme

-Gündemdeki gönderi, haberleri vb. iletişim araçlarına ulaşabilme

-17 dil desteği

-Kameranızın flashını açarak ya da kapatarak video çekebilme

-Çektiğiniz videoları düzenleyebilme

-Çektiğiniz videolara efektler ekleyebilme

Ve daha birçok özelliği olan uygulamanın fikri aslında uygulama ilk çıktığında oldukça fazla tartışılmıştır. Fakat daha sonra bu fikir kullanıcılar tarafından beğenildi ve kısa zamanda uygulamanın milyonlarca kullanıcısı oldu. Siz de Vine uygulamasını ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız, kendi cihazınıza uygun olan Vine İndir butonuna tıklayarak eğlenceye ortak olmaya başlayabilirsiniz.

Vine (Android) İNDİR

Vine (iPhone-iPad) İNDİR

Vine (Windows Phone) İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.