MediaMarkt Kaydol – Üye Ol

Avrupa’nın Bir Numaralı Elektronik Parakendecisi sloganıyla hizmet sunan Media Markt, 50 binin üzerinde ürün çeşidiyle online olarak alışveriş imkanı sunmaktadır. Birçok kategoride satış yapan Media Markt İnternet Kampanyası, Günün Olayı, Gece Kuşu Kampanyası gibi kampanyalarla tek bir ürüne ya da markaya özel piyasa fiyatından uygun fiyatlarla satış yapmaktadır. Bu yazımızda Media Markt Kaydol yani Media Markt Üye Ol, Media Markt Kampanyaları neler ve bu kampanyalardan nasıl haberdar olacağınız hakkında bilgiler vermek istedik.

Sponsor Reklam

Media Markt online alışveriş sitesine özel kampanyalar yapmaktadır. Yani mağazalarından satılan fiyatlardan daha uygun fiyata ürünler satın alabilirsiniz. 50 binden fazla ürün çeşidiyle bizlere oldukça geniş bir ürün gamı sunan Media Markt, bu ürünlerini şu şekilde kategorilendirmiştir; TV ve Ses Sistemleri, Telefon, Tabletler, Bilgisayar, Foto ve Kamera, Beyaz Eşya, Ev Aletleri ve Yaşam, Kişisel Bakım ve Sağlık, Oyun ve Hobi, Anne ve Çocuk, Kampanyalı Ürünler.

Media Markt Üye Ol
Media Markt Üye Ol

Media Markt Kampanyaları? Media Markt’ın yaptığı kampanyalar oldukça çeşitlidir. Kimi zaman belirli tarih aralıklarında geçerli olan ürün kampanyası yaptığı gibi kimi zamanda internete özel kampanya, gece kuşu kampanyası, kredi kartı kampanyası gibi kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan birkaç örnek verelim;

Sponsor Reklam

-Gece Kuşu Kampanyası adı altında, belirli günlerde saat 22.00’dan geçerli olmak üzere belirli bir ürüne özel yüksek oranda indirimli fiyat sunması

-İnternete Özel Kampanya adı altında, yine belirli günler arasında geçerli olmak üzere birkaç ürünün internetten yapılan alışverişe özel düşük fiyatlardan satışa sunulması

-İnternete Özel Günün Olayı adı altında, stoklarla sınırlı o güne özel düşük fiyatlı ürünün satışa sunulması

-Piyasadaki çoğu kredi kartına ait vade farksız ve taksitli satış yapılmasının yanında puan kazanılabilinmesi

-Miles&Smiles ile ekstra 1000 mil kazanılması

-Markalara özel, örneğin Philips Aydınlatma Ürünleri kampanyası

10 binden fazla mağaza ve 15 ülkede hizmet veren Media Markt’ın online alışverişlerde geçerli olan kampanyalarını öğrenmek için, hemen aşağıdaki Media Markt Kampanyaları butonuna tıklayabilirsiniz.

Media Markt Kampanyaları

Media Markt Kaydol, Media Markt Üye Ol? Media Markt online elektronik alışveriş sitesine kaydolmak için öncelikle sizler için aşağıda verdiğimiz Media Markt Kaydol butonuna tıklıyoruz. Butona tıkladıktan sonra açılan penceredeki Bireysel Müşteri bölümünün altındaki “Ünvan, İsim, Soyad, E-posta Adresi, E-posta Adresi Tekrar, Şifre” boşluklarını dolduruyoruz. Bu kısımları doldurduktan sonra “Gizlilik Politikasını okudum ve kabul ediyorum” kutucuğunun işaretli olduğundan emin olarak, “Kaydet” butonuna tıkladığınızda Media Markt’a üye olmuşsunuz demektir. Ayrıca eğer güncel kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız “Günlük internete özel kampanyalardan haberdar olmak istiyorum ve online kampanyalardan haberdar olmak istiyorum” kutucuklarını işaretleyerek, öyle kaydet butonuna tıklayabilirsiniz.

Media Markt KAYDOL

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.