uTorrent İndir

µTorrent programı, internet üzerinden dosya paylaşımı yapıp, dosyalar indirebileceğiniz en popüler torrent indirme programıdır. µTorrent ile dosyalarınızı hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. Siz de basit arayüzü ile kullanımı oldukça kolay ve anlaşılır olan uTorrent programını ücretsiz ve Türkçe olarak indirmek istiyorsanız, yazımızın sonundaki uTorrent İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

uTorrent Nasıl Kullanılır? Düşük boyutlu ve içerisinde Türkçe’nin de bulunduğu onlarca dil desteğine sahip olması gibi nedenlerle en çok tercih edilen programlar arasında yer alan  uTorrent, anlaşılır ve gelişmiş özelliklere sahiptir. Program ile yeni bir indirme işlemi başlatabilir, bu indirme işlemiyle ilgili duraklatmak, durdurmak gibi işlemleri araç çubuğundaki simgelere tek bir tıklamayla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca indirme listenizdeki dosyaları ister listeden isterseniz de hem liste hem de bilgisayarınızdan silebilirsiniz. İnternet üzerindeki kaynaklardan aldığınız torrent dosyaları ile indirme yapabildiğiniz programın en dikkat çeken özelliği, program çalışırken işlemcinizi ve sisteminizi fazla yormamasıdır. Eğer internet bağlantınızın hepsini torrent programına ayırmamak ve program çalışırken siz de arka planda internet tarayıcınız üzerinden işlemler yapmak istiyorsanız, program simgesine sağ tıklayıp, indirme işleminizin hangi hızla yapılmasını istiyorsanız, onu işaretleyebilirsiniz.

uTorrent Yardım
uTorrent Yardım

uTorrent Yardım? uTorrent programının güzel olan özelliklerini saymakla bitiremeyiz. Bunlardan en önemlilerden örnekler verecek olursak, örneğin programla bir video dosyası indiriyorsunuz. Fakat indirdiğiniz bu dosyanın görüntü kalitesinden emin olmak istiyorsunuz. Bunun için programda indirme başladıktan kısa bir süre sonra videonun başlangıç kısmını izleyebilirsiniz. Bunun yanında uTorrent programının otomatik çalışmasını sağlayarak bilgisayarınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Örneğin tek bir dosya indiriyorsunuz. Bu dosyanın indirme işlemi bittiği zaman programı ayarlayıp, otomatik olarak bilgisayarı kapatabilirsiniz. Böylece enerji ve zaman tasarrufunda bulunmuş olursunuz.  Ayrıca program indirmek istediğiniz dosyaları bir liste halinde sizlere gösterir ve siz hangi sıralamayla dosyaların inmesini isterseniz, ona göre indireceğiniz dosyaları sıralayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

uTorrent Nasıl Kurulur? Öncelikle sizler için aşağıda verdiğimiz uTorrent İndir butonuna tıklıyoruz. İndirdiğiniz bu dosya, uTorrent programının yükleme dosyasıdır. Bu yükleme dosyasını çift tıklayıp yükleme işlemine başladıktan sonra, güvenlik kısmını ve diğer bölümlere geçmek için ileri komutuna tıklayıp, uTorrent programını yükleyebilirsiniz.Şunu da ayrıca belirtmek gerekir ki tamamen güvenli olan programı yüklerken dikkat etmeniz gereken reklam kısımları bulunmaktadır. Programı yüklerken Mobogenie gibi eklenti yüklemelerinin olup olmadığını sorduğu kısımlara dikkat etmelisiniz. Eğer hiçbir eklenti araç istemiyorsanız, bu kısımlara dikkat ederek tertemiz bir uTorrent yükleyebilirsiniz.

uTorrent programının genel özelliklerine kısaca bakacak olursak;

-Eş zamanlı çoklu torrent indirme

-Bant genişliği ve zamanlama ayarlarını özelleştirebilme

-Şifre koruması bulundurma

-Proxy gizllilik özelliği

-Güvenlik taraması yapması

-İndirme işlemini istediğiniz gibi zaman, sıra vb. ayarlayabilme

-İster tek ister birden fazla indirmeyi aynı anda yapabilme

-İndirmeler için hız limiti belirleyebilme

-Kesilen indirmeleri devam ettirebilme

-Birden fazla kişiden aynı anda dosya indirebilme

-Dosya belirleyip, bu dosyaları diğer kullanıcılarla paylaşabilme

-Türkçe dil desteği

-Ücretsiz olması

-Hızlı olması

-Anlaşılır ve basit bir arayüzle sunulması

-RSS ekleme özelliği

-Sürükle ve bırak ile dosya oluşturabilme

-İndirme sırasında kullanabileceğiniz stream özelliğinin bulunması

-İndirme adresinden tek bir tıklamayla indirebilme

Ve daha birçok özelliği bulunan uTorrent Bittorrent istemcileri arasında en çok tercih edilen torrent indirme programıdır. Siz de ücretsiz ve Türkçe dil desteğiyle beraber uTorrent programını indirmek istiyorsanız, hemen aşağıdaki uTorrent İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

  uTorrent İNDİR

uTorrent İndir
uTorrent İndir

Not: uTorrent programı bir dosya paylaşım yazılımı olduğundan, indirme ve paylaşım yapma işlemlerini gerçekleştirirken yasal sınırlar içerisinde yapmalısınız. uTorrent programının tamamen yasal olmasının yanında, indirme ve paylaşma dosyalarında oluşacak herhangi bir sorunda sitemiz sorumluluk kabul etmez)

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rufus İndir

Bilgisayar araçları içerisinde en kullanışlı olanlardan birisi kuşkusuz Rufus programıdır. Bu program ile USB disk …

1 yorum

  1. olmasını cuk istiyom

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.