World Of Tanks İndir – Kaydol

Avrupa Oyun Ödüllerinde, En İyi Online Oyun ödülünü kazanan World Of Tanks ile 20. y.y. ortasındaki savaşların içinde yer alabilirsiniz. Oyunun ödülleri bununla sınırlı değil. Oyun aynı zamanda, tek bir sunucuda en fazla oyun oynayan kişi sayısı rekorunu da elinde bulunduruyor. Zırhlı savaşlarını konu alan World Of Tanks’in 5 milyondan fazla oyuncusu bulunuyor. Siz de bu MMO Aksiyon türünde olan World Of Tanks oyununu indirip, oyuna kaydolup oynamak için yazımızın sonundaki World Of Tanks İndir ve World Of Tanks Kaydol – Oyna butonlarına tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

World Of Tanks Nasıl Oynanır? Özellikle II. Dünya Savaşı’nda tankların savaşlarda önem kazanmasıyla, bu tankları oyunların içerisinde görmekteyiz. World Of Tanks oyununda da işte bu tanklar neredeyse birebir ve gerçekçi olarak yansıtılmış. Oyunda kendinizi bu tankların içerisinde hissedecek, amansız savaşların ortasında kendinizi bulacaksınız. Arkadaşlarınızla ya da diğer kullanıcılarla birlik olup düşman topraklarını işgal ettiğiniz oyunda savaşlarda başarılı olursanız düşmanlarınızla ticaret ve müzakere imkanı elde edebileceksiniz. Aksiyonun hiç bitmediği oyunda tankları kontrol edip savaşırken, vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

World Of Tanks Yardım? Oyunda, savaşırken kullanabileceğiniz 300’den fazla Soyvet, Amerikan, Fransız ve Alman üretimi efsane olmuş II. Dünya Savaşı tankları ile mücadele edeceksiniz. Bu tankların oldukça gerçekçi yansıtıldığı oyunda, bu gerçekçilikte World Of Tanks’ın yüksek ve başarılı derecede grafiklerin kullanmasının payı büyük. Bu ses ve görsel efektlerle oyunu oynarken, savaşı iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Oyunda hafif, orta ve ağır tankları seçebilmenizin yanında tanksavar ve uzun menzilli havan topu silahlarını da seçebilirsiniz.

Sponsor Reklam

World Of Tanks Kaydol? World Of Tanks oyununa kaydolmak işlemi oldukça basit. Bir defaya mahsus oyunun yükleme dosyasını indirip kurarak, online olarak tarayıcınız üzerinden oynayabildiğiniz oyunu oynamak için sırasıyla şu işlemleri yapmanız gerekiyor; öncelikle sizler için aşağıda verdiğimiz World Of Tanks Kaydol – Oyna butonuna tıklayıp, açılan penceredeki “E-posta, Kullanıcı Adı, Şifre, Şifre Tekrar ve Resimdeki Yazı” boşluklarını doldurup, “Bedava Oyna” butonuna tıklıyoruz. Oyuna kaydolduktan sonra yine sizler için verdiğimiz World Of Tanks İndir butonundan, oyunun yükleme dosyasını indirip, inen dosyayı çift tıklayarak çalıştırıyor ve oyunu kurmuş oluyoruz. Bu işlemlerden sonra artık World Of Tanks oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunda gerçeklik ve oynanış arasında bir denge oluşturulmuş. Yani oyunda simülatör oyunları gibi tank kontrolü ön planda değil, daha çok taktiksel beceri ve manevralarınız ön plana çıkarılmaya çalışılmış. Oyunun gerçekçi bir şekilde tankları ve savaşı yansıttığını örneğin ateş ederken hızınız fazlaysa tankınızın hızınızla doğru orantılı olarak, daha fazla savrulmasından anlayabiliriz. Oyunda ortalama savaş süresi 5 ile 10 dakika arasında sürmektedir. Savaş alanında 15 dakika sonunda her iki takımdan da tanklar varsa ve üslerin hiçbiri ele geçirilmemişse, sonuç beraberlik şeklinde olur. Eğer oyuna yeni başlamışsanız hem oyunun mantığını öğrenmek, hem de oyun becerinizi geliştirmek için antreman modunda alıştırmalar yapabilirsiniz. Burada kademe 1 ve kademe 2 olarak eğitimler alacaksınız. Ayrıca oyunda yeni başlayanlar için düşünülmüş güzel bir özellikte bulunuyor. Oyunda yüksek kademe araçlar sahibi olan diğer kullanıcılarla, seviyenizi ilerletmedikçe karşılaşmıyorsunuz. Bu gibi özellikler oyunun dünya genelinde neden bu kadar çok beğenilip oynandığı gerçeğini ortaya koyuyor olsa gerek.

World Of Tanks Sistem Gereksinimleri?

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8
İşlemci (CPU): 2.2 GHz, SSE2 destekli
Bellek (RAM): Windows  XP için 1.5 GB, Windows Vista / 7 için 2GB
Ekran Kartı: GeForce 6800 (256Mb VRAM) veya ATI X1800 (256Mb VRAM)
Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu
Kullanılabilir sabit disk alanı: 16 GB
İnternet bağlantı hızı: 256 Kbps

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 – 64 bit
İşlemci (CPU): Intel Core i5-3330
Bellek (RAM): 4 GB veya daha fazla
Ekran Kartı: GeForce GTX660 (2GB) / Radeon HD 7850 2GB, DirectX 9.0c
Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu
Kullanılabilir sabit disk alanı: 30 GB
İnternet bağlantı hızı: 1024 Kbps veya daha hızlı (sesli sohbet için)

Dünyada milyonlarca kişi tarafından beğenilerek oynanan oyunu eğer daha önce duymadıysanız, mutlaka denemelisiniz. Aksiyon dolu bu tankların savaşına dahil olmak istiyorsanız, oyunu indirmek ve oyuna kaydolup oynamak için World Of Tanks İndir ve World Of Tanks Kaydol – Oyna butonlarına tıklamanız yeterlidir.

  World Of Tanks KAYDOL – OYNA

World Of Tanks İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.