WeChat İndir

300 milyon fazla kullanıcısı olan WeChat, mobil haberleşme ve özel sosyal ağ uygulamalarının en popülerlerinden biridir. WeChat ile ücretsiz yazı, sesli not, video, resim vb. daha birçok özellikleri birarada kullanabilirsiniz. Üstelik hiç bir reklam uygulamasına maruz kalmadan. Siz de akıllı cep telefonlarınıza WeChat Uygulamasını indirmek istiyorsanız, yazımızın sonundaki WeChat İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

WeChat Nasıl Kullanılır? Her geçen gün kullanıcısı sayısını arttıran ücretsiz mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması olan WeChat ile birçok özelliği birlikte kullanabileceksiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan akıllı cep telefonunuzun internete bağlı olması. Arkadaşlarınızla mesajlaşma, görüntülü konuşma yapabilme gibi özelliklerinin yanında yeni arkadaşlarla da tanışabilme imkanınız bulunuyor. Uygulamada yeni arkadaşlarla tanışma işlemi oldukça farklı bir fikirle birleşip kullanılıyor. Yeni arkadaşlarla tanışmak için telefonunuzu sallamanız gerekiyor. Evet, yanlış okumadınız! Aynı anda telefonunu sallayan diğer WeChat kullanıcılarını liste halinde görebilir, onlarla sohbet edebilirsiniz. Piyasada birçok benzer uygulamalar arasında oldukça başarılı bir uygulama olmasıyla WeChat’i şiddetle tavsiye etmekteyiz.

WeChat Yardım? Uygulama telefon rehberinizdeki listeyle otomatik olarak eşleşebilme özelliğine sahip. Bunun yanı sıra QR kodu tarama, kimlik tanımlarını paylaşabilme, konum bildirme esaslı hizmetleri sunabilme gibi özellikleri bulunan uygulama arasında Türkçe’nin de bulunduğu 18 ayrı dil seçeneğini içerir. İletişimi kolaylaştırıp, hızlandıran programın kısaca özelliklerine bakacak olursak;

Sponsor Reklam

-Çoklu platform desteği

-Türkçe dil desteği

-Ücretsiz mesajlaşma

-Ücretsiz görüntülü konuşma

-Resim, video, fotoğraf, sesli notlar vb. daha birçok paylaşım

-Görüntülü konuşmanın HD kalitesinde yapılabilmesi

-Reklam içermemesi

-QR kod tarama

-Telefon rehberiyle otomatik etkileşim

-Telefon numarınıza özel kayıt işlemi

-Web’de sohbet yapabilme

-Mesajları çevrimdışı görüntüleyebilme

WeChat Nasıl Kurulur, Sistem Gereksinimleri? Android tabanlı akıllı cep telefonları ve tabletlerde, iPhone ve iPadlerde, Windows Phone ve BlackBerry’lerde çalışabilen uygulamayı aşağıdaki WeChat İndir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Sistem gereksinimlerine bakacak olursak eğer Android sistemi kullanıcısı iseniz Android sürümünüzün cihazınıza göre değiştiğini belirtelim. Fakat genellikle eski sürümlerde bile çalışabilen uygulama milyonlarca Android kullanıcısı tarafından indirilmiştir. Eğer iOS sistemi kullanıcısı iseniz iOS sürümünüzün 5.0 ve üzeri olması gerekiyor. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu olan uygulama cihazınızda 34.5 MB yer kaplamaktadır. Windows Phone kullanıcısı iseniz uygulama Windows Phone 7.5, 8 ve 8.1 yüklü sistemlerde çalışır. BlackBerry sahibi iseniz de OS 5,6,7,10.1 ve üzerinde çalışabilmektedir.

Siz de dünyanın en popüler mesajlaşma, görüntülü konuşma özelliklerine sahip WeChat uygulaması ücretsiz ve Türkçe dil desteğiyle birlikte indirmek istiyorsanız, hemen aşağıdaki kendi cihazınıza uygun olan WeChat İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

  WeChat (Android) İNDİR

WeChat (MAC) İNDİR

WeChat (iPhone-iPad) İNDİR

WeChat (Windows Phone) İNDİR

WeChat (BlackBerry) İNDİR

WeChat İndir
WeChat İndir

 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

1 yorum

  1. OYUNA GIRMIYOR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.