Goblin Keeper Kaydol – Oyna

Goblin Keeper oyunu kapanmıştır!

Tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz Goblin Keeper ile rekabetin üst düzeyde olduğu bir ortamda Elf köylerini ve diğer Efendi’lerin zindanlarını yağmalayacaksınız. Strateji ve Savaş türünde olan oyun Gameforge kalitesiyle Türkçe olarak oynanabilmektedir. Siz de Goblin Keeper oyununa ücretsiz kaydolup, oyunu oynamak için yazımızın sonundaki Goblin Keeper Kaydol – Oyna butonuna tıklayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Goblin Keeper Nasıl Oynanır? Herhangi bir tarayıcı üzerinden, yükleme gerekmeksizin ücretsiz ve Türkçe olarak oynanabilen oyunda kendinizi aç gözlü goblin ve elflerin dünyasında bulacaksınız. Bu fantastik strateji oyununda içinizdeki tüm kötü tarafı ortaya çıkarabilirsiniz. Goblin Keeper’da strateji oyunlarında olduğu gibi şehrinizi geliştirmeniz gerekiyor. Oyunda işçilerinizi madenlerde çalıştırıp ayrıca size verilen görevleri yapıyorsunuz. Madenleri kazdıkça altın para, demir vb. maddelerin üzerine tıklayıp, bunları elde etmek için aktif etmiş oluyoruz. Ekonomik açıdan geliştikçe bu kaynaklarımızı ordumuza aktarıp, ordumuzu geliştirdikçe, acımasız askerlerimizler çıktığımız seferlerde başarılı olup, sonu dünya hakimiyetine giden bir macerada yer alabilirsiniz.

Goblin Keeper Yardım? Gözünü dünya hakimiyeti hırsı büyümüş bir Efendi rolünde olduğunuz oyunda, bu hedefinizi gerçekleştirmek için ordunuzu oluşturan Goblin, Ork, Canavar ve diğer yaratıklardan faydalanacaksınız. Küçük krallığınızı cihan devletine dönüştürmek için savaşıp, bunu acımasızca yapacaksınız. Oyundaki en önemli kısımlardan birini madenler oluşturuyor. Değerli kaynakları ortaya çıkarmak için madenleri işleyip, gelir elde etmeniz gerekiyor. Ayrıca bu madenleri, ekonomik olarak gelişmek için kara borsada satabilir veya mobilya ve stok üretiminde kullanabilirsiniz. Dünya hakimiyeti yolunda tek başınıza savaşabileceğiniz gibi kendinize ortaklar bulup, birlikte aynı düşmanınıza saldırabilirsiniz. Böylece diğer kullanıcıların savaşlara katılmasıyla oyunu daha zevkli hale getirmiş olacaksınız.

Sponsor Reklam

Goblin Keeper Kaydol? Oyunu oynamak için herhangi bir indirme işlemine gerek kalmaksızın, sizin için aşağıda verdiğimiz Goblin Keeper Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterlidir. Butona tıkladıktan sonra açılan sayfadaki boşluk kısımlarındaki “Ulus Seçimi”ni yapıp, “E-Posta Adresi ve Şifre”  boşluklarını dolduruyoruz. Daha sonra belirttiğiniz mail adresine gelen aktivasyon işlemi yaptıktan sonra hesabınızı düzenleyip, oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer kayıt işlemi yaparken yardım almak istiyorsanız Gameforge Kaydol – Üye Ol konulu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Goblin Keeper oyunundaki önemli kısım ve oyun modlarına bakacak olursak;

-Zindan: İçerisini istediğiniz gibi tasarlayıp; yerini ve büyüklüğünü ayarlayabilirsiniz. Ayrıca beklenmedik düşmanlar için hain tuzaklarınızı zindanlarda kurabilirsiniz.

-İşçilik: Onlarca nesne arasında seçim yapıp, bunları işleyebilirsiniz. İşçilik sayesinde oda inşa edebilir, atölyeyi kullanarak teçhizat ve mobilya ile donatabilirsiniz.

-Taktik: Hem savunma hem de saldırı için iyi taktikler oluşturmalısınız. Aniden gelebilecek hırsızlık girişimlerine hazırlıksız yakalanmamak için taktikler geliştirmelisiniz.

-PvP: Diğer oyuncularla birlikte ya da karşılıklı savaşmak için PvP dünyasına katılabilirsiniz.

-PvE: Oyundaki onlarca görevleri yerine getirmek için PvE dünyasına dahil olabilirsiniz. Örneğin Sivrikulaklar’ın Yukarı Dünya’daki yuvalarını yağmalayıp buraları yerle bir edebilirsiniz.

Oyuna başladığınızda, Yukarı Dünya’ya çıktığın zaman görev olarak sizden 5 adet zindan bulmanız istenecek. Bu görev sayesinde oyunun mantığını daha iyi kavrayabilecek ve hammaddelerin dağılımlarının nasıl olduğunu öğrenebileceksiniz. Oyundaki önemli unsurlardan olan zindanlarda Maden, Çiftlik, Ambar, Taverna, Batakhane, Eğitim Merkezi ve Kütüphane gibi bölümler bulunabilir. Bunların sayısı ne kadar fazla olursa, zindanınız o kadar gelişmiş olur. Elde edip işleyeceğiniz Kaynaklar kısmında ise çeşitli özellikleri bulunan; Arkaik Toprak, Arkaik Ateş, Arkaik Su, Arkaik Buz ve Deri kısımları bulunmaktadır. Bunların dışında yaratıklar kısmında ise Ork, Warlock, Hırsız, Kara Elf ve Canavar karakterleriyle karşılaşacaksınız.

Yükleme ihtiyacı olmadan tarayıcısınız üzerinden ücretsiz ve Türkçe olarak oynayabildiğiniz bu aksiyon dolu savaş strateji oyununa kayıt olup, oyunu oynamak için, hemen aşağıdaki Goblin Keeper Kaydol – Oyna butonuna tıklayıp acımasızların kötü dünyasında yer alabilirsiniz.

  Goblin Keeper Kaydol – Oyna

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.