Whatscope for WhatsApp İndir

Bu yazımızda meraklı kullanıcılarımız için akıllı telefon uygulaması Whatscope’u anlatıyoruz. Bu uygulama ile bir Whatsapp kullanıcısının ne zaman Whatsapp’ı açtığını, en son ne zaman online olduğunu öğrenebilirsiniz. Üstelik uygulama geliştiricisinin iddiasına göre doğruluk payı %99!

Sponsor Reklam

Whatscope for WhatsApp nedir? Bir takip uygulamasıdır. Numarasını verdiğiniz kişinin Whatsapp’a ne zaman girdiğini, ne kadar online kaldığını öğrenebilirsiniz. Üstelik takip ettiğiniz kişinin giriş yapmasını bildirim olarak alabilirsiniz. Bir nevi sevgili takip etme yöntemidir. Kişinin son görülmesi kapalı dahi olsa uygulama bu bilgilere ulaşabildiğini iddia etmektedir.

Böyle bir uygulamayı yapanın Türk firması olması sizi şaşırtmaz diye düşünüyoruz. Çekirdek Bilgisayar tarafından yapılan uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretsiz. Fakat istediğiniz ekstra özellikler için “Pro” paketi bulunmaktadır. Yani uygulama için kısmi ücretsiz diyebiliriz. Pro paketi aldığınızda ekstra birçok özellik gelmektedir. Kişinin haftalık yada aylık online süresi gibi bilgileri görebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Yıllarca Facebook’da profilime kim baktı adında onlarca virüslü, sahte uygulama çıkmıştı. Bu uygulamaları en çok indirenlerin Türkler olduğunu bildirelim. Uzun zamandır Facebook’ta bu tür uygulamalar çıkmadığını da belirtelim. Ülke olarak takip etme ve beni kim takip ediyor konularına kafayı biraz takmış olduğumuz söylenebilir. Bu konuların psikolojik etkilerine girmeyeceğiz, fakat bu uygulamayı KULLANMAMANIZI öneririz. Güven duymadığınız birisini “sevemezsiniz”…

Uygulamayı yine de indirmek isteyenler aşağıda bulunan Whatscope for WhatsApp İndir butonundan indirebilir. Uygulamanın sadece android için sürümü olduğunu, iOS (iPhone) için daha piyasaya çıkmadığını belirtelim. Büyük ihtimal iTunes bu tür bir uygulamayı onaylamayacaktır.

Whatscope for Whatsapp İndir – Andorid

Uygulama ile ilgili görüşlerinizi ve değerlendirmelerinizi yorum ekle kısmından bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.