AION İndir – AION Kaydol

Kuşkusuz son yılların en iyi görsellere sahip oyunu AION şimdi tamamen Türkçe ve ücretsiz olarak siz oyun severlerle. Gameforge şirketi tarafından Türkiye sunucularında Türkçe destek imkanı ile fantastik dünyanın kapıları sizler için açıldı. Üstelik ne indirme ücreti, ne kayıt ücreti, ne aylık ücreti ödemek zorunda değilsiniz. Eski ücretli üyelerin ödedikleri ücretler ise yeni oyunda avantaj olarak sunulacaktır.

Sponsor Reklam

Görsellik olarak 10 üzerinden 10 alan oyun 3900 gibi inanılmaz sayıda göreve sahiptir. Görevleri yaptıkça kazanılan deneyim ile seviye atlamalı ve karakterinizi geliştirmelisiniz. MMORPG türlerinin birçoğunda olduğu gibi farklı sınıf ve karakterler içeren oyunun bu kısmı hakkında sizleri bilgilendirelim. Oyunda 3 farklı fraksiyon bulunmaktadır. Bu fraksiyonlar ve özellikleri şu şekildedir. GameForge firmasına ait olan bu oyunun indirme yöneticisini aşağıdan indirebilirsiniz.

Aion Online İndir

 • Asmodiyer: En cesur ırklardan birisi olarak savaşmaktan hiç çekinmezler. Krallıkları büyük Elyos faciasından sonra bölündü ve karanlık bir hayat içinde kaldılar. Bu karanlığın içindeki hayat onların dayanıklılığını arttırırken aynı zamanda birbirlerine olan bağlılıklarını arttırdı. Karanlığın verdiği bir başka özellik ise kendilerinden olmayanlara karşı gösterdikleri acımasızlıktır. Atreya’nın üst tarafında ve başkenti Pandemonium olan Asmodae‘de yaşarlar.
 • Balaur: Balaurlar güçleriyle düşmanlarına hakimiyet kurarlar ve onların boyunduruklarına almaya çalışırlar. Gücün ve zekanın birleşimini yansıtan sınıflardır. Balaurea‘da yaşarlar ve tüm Atreya‘nın tümünün kontrolünü ele geçirmek istiyorlar. Fakat Elyoslar ve Asmodiyerler bu ejderha ırkına izin vermiyorlar.
 • Elyos: Elyoslar göz alıcı güzellikleriyle ünlü olan bir sınıftır. Asmodiyerlerin aksine ışıkta yaşadılar ve bu durum onları kibirli hatta biraz da küstah yaptı. Şahaser binalarını tüm ülkenin topraklarına yaymayı ve ülkenin sadece kendilerinin olmasını hedeflemektedirler. Atreya’nın aşağısında başkenti Sanktum olan Elysea‘de yaşıyorlar.

Oyunda ırkı yani fraksiyonu seçtikten sonra birde karakter sınıfı seçmeniz gerekmektedir. Oyun içinde bulunan 4 farklı karakter sınıfı ve 10. seviyeden sonra uzamanlaşabilecekleri alanlar aşağıda sizler için listelenmiştir.

Sponsor Reklam
 • Savaşçı: Gladyatör veya Tapınakçı
 • Keşif Eri: Avcı veya Suikastçı
 • Büyücü: Ruh Çağırıcı veya Sihirbaz
 • Papaz: Ruhban veya Kantor

Mükemmel grafikleri ve 3900 görevi ile tamamen ücretsiz AION oynamak için aşağıda bulunan kayıt kısmını kullanabilirsiniz. Tabi AION’a kayıt olmadan önce yukarıda bulunan AION İndir kısmında oyunu indirmeyi unutmayın. Sizde tamamen ücretsiz olarak AION oynayın ve bu inanılmaz grafik kaliteli oyunda karakterinizin gücünü gösterin. Kayıt olmak için aşağıda bulunan AION Kaydol butonunu kullanabilirsiniz.

AION Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

11 Yorumlar

 1. Görkem Karakoç

  teşekkürler arkadaşlarım hep bu oyunu tavsiye ediyordu gitmemiştim fakat bunları okuyunca gidesim geldi şimdi oynuyorum gameforce diye gitmemiştm ama başarılı bir çalışma yapmışlar teşekkürler.

 2. Sercan Çelenk

  OLİNE OYUNLAR HASTASI OLARAK TAHSİYE EDEGİM BU OYUNU SİZLERE

 3. Sercan Çelenk

  OR AİON OLİNE BİR OYUN OLARAK COK İYİ BİR OYUNDUR BENCE

 4. Sercan Çelenk

  SONRADA BU OYUN AYRI BİR GUZEL YANI VAR SERVET BİRİNCİ OLARAK GORUYORSUN

 5. Sercan Çelenk

  BEN KUNGFU OYUN OYNUYORUM VE COK MUTLUYUM

 6. Sercan Çelenk

  OLİNE OYUN DEY,NCE AKLA NE GELİR SİZLE

 7. Sercan Çelenk

  SPECİAL FORCE OYUN VAR ONDANDA UYELİGİMÖ VAR AMA ORTAK OYUNUYORUM KADEŞİMLER

 8. TC Aydıner Usul

  Güzel oyun ama biraz karışık

 9. Halil Ibrahim Maçin

  Bu oyunu denemliyim

 10. sqaSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

 11. oyun güncelleme cok uzun sürüyor bunu nasıl yapacam kısa sürede olması için

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.