Angry Birds Epic – İndir

Mobil oyunlar denince akla ilk gelen oyunlardan Angry Birds’ün son versiyonu Angry Birds Epic Haziran 2014 itibariyle siz oyun severlere sunulmuş durumda. Klasik Angry Birds’ten farklı bir içerikle karşımıza çıkan Angry Birds Epic yine serinin önceki oyunları gibi çok beğenileceğe benziyor. Oyunun Epic versiyonunda bu sefer kötü kahramanlarla, büyülerle, çok sayıda silah ve sempatik bir şapkayla maceraya atılıyorsunuz. Kızgın kuşlarımızla bir ada keşfine çıkıyor ve domuzcuklara karşı savaşıyorsunuz. Angry Birds Epic oyunu Android tabanlı akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarınızla, iPhone ve iPad’lerinizle, Windows Phone telefonunuzla ücretsiz olarak oynamak istiyorsanız, kendi cihazınıza göre seçim yaparak yazımızın sonundaki Angry Birds Epic (Android) İndir, Angry Birds Epic (iPhone-iPad), Angry Birds Epic (Windows Phone) İndir butonlarından birine tıklayarak, oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Rovio firması tarafından yayınlanan Angry Birds serisinin bu son oyunu olan Angry Birds Epic ile Orta Çağ dönemine gidecek,yeni bir maceraya katılacak ve çok seveceksiniz. Daha önceki versiyonlarından Go ile go kart kullanmıştınız. Bu versiyonda ise eğlenceli bir RPG’nin içerisinde kendinize yer ayırın. Klasik Angry Birds’ün tut ve fırlat kısmından farklı olarak, Angry Birds Epic’te kızgın kuşlar ile domuzların yumurta kavgası şeklinde eğlenceli bir RPG deneyimi yaşayacaksınız.

Angry Birds Epic ile kızgın kuşlar ile domuzların savaşı eski çağlara taşınıyor. Oyunda RPG tarzı oyunlarda olduğu gibi savaşlar sıra tabanlı ilerliyor. Yani sıra size geldiğinde düşmanınıza saldırıyor ve ilerliyorsunuz. Kızgın Kuşlar’ın macerası bu sefer Domuz Ada’sında gerçekleşiyor. Oyun içerisinde karakterlerinizi oyunda ilerledikçe geliştirebileceğiniz gibi her karakterin kendine has özellikleri, artı ve eksileri bulunuyor.

Sponsor Reklam

Oyuna başladığınızda size fırlatmanız için 3 adet kırmızı renkli kuş veriliyor. Sapanla ile birlikte fırlattığınız kuşlarla bölümün diğer kısmına geçip düşmanlarınızı yok etmeye çalışıyorsunuz. Size verilen toplam hak sayısı dahilinde karşınızdaki tüm düşmanları yok ederseniz amacınıza ulaşmış oluyorsunuz. Daha sonraki kısımlarda ise tekrardan size farklı görevler veriliyor ve bunları yerine getirmeniz isteniyor. Bu bölümlerde de yine atışlar yaparak düşmanlarınızın hepsini öldürmeniz isteniyor. Bu görevleri yapmak ise çok kolay. Sadece mouse ile nişan alıp, hedefinizi vuruyorsunuz. Angry Birds’ün bu son versiyonunda yine eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor.

Angry Birds Epic oyununda artık elinize silah olarak ne geçerse; sihirle, kötü adamlarla ve eğlenceli şapkalı kuşlarla rakibinizi alt edeceksiniz. Oynaması kolay fakat başarılı olmanın zor olduğu oyunda kahraman savaşçı kuşlarla yeşil burunlu domuzlara karşı savaşacaksınız. Bu savaşta aynı zamanda farklı coğrafyalara ziyarette bulunacaksınız. Domuz adasındaki çeşitli güzelliklerin içinde tropik kumsallarda, karlı dağlarda, gizemli mağaralarda, köylerde keşfe çıkacaksınız.

Oyundaki kahramanlarımız olan Red, Chuck, Bomb ve diğer kahramanlarla birlikte, kötü karakterler olan King Ping, Wiz Ping, Prince Porky ve diğerlerine karşı savaşacaksınız. Efsanevi bir kahraman olmak istiyorsanız da size verilen görevleri yerine getirdikçe kullanabileceğin materyallerin özelliklerini arttırabilirsiniz. Güçlü domuzlara karşı savaştığın bu ortamda onları alt etmek için kullandığın zırhların, silahların ve iksirlerin seviyelerini yükseltmeye ihtiyacın olacak. Bunun için görevlerde başarılı olman yeterli.

Oyun severlere farklı ve eğlenceli bir deneyim sunan Angry Birds Epic oyununda bol miktarda mizah öğesi ve sevimli karakterlerdeki kuşlarla beraber bir maceraya katılacaksınız. İlginç ve bir o kadar saçma kostümlerle birlikte dikenli kaktüs şapka ve garip şekildeki silahlarla karşılaşırsanız şaşırmayın. Bu ilginç şekildeki kahramanlarla domuzlara karşı ücretsiz savaşmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Aşağıdaki butonlardan kullandığınız akıllı telefon ya da tablet bilgisayarlarınıza uygun olan Angry Birds Epic (Android) İndir, Angry Birds Epic (iPhone-iPad), Angry Birds Epic (Windows Phone) İndir butonlarından birine tıklamanız yeterli. Haydi! Kızgın kuşlar çok bekletilmeye gelmez.

Angry Birds Epic (Android) İNDİR

Angry Birds Epic (iPhone-iPad) İNDİR

  Angry Birds Epic (Windows Phone) İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Roblox Eposta yada Telefon Olmadan Şifre Sıfırlama

Birçok kullanıcının başına geldiği için Roblox için yeni bir yardım yazısı hazırlamaya karar verdim. Bu …

1 yorum

  1. cok beyendim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.