Arc Welder İndir

Akıllı telefon oyunlarını ve uygulamalarını bilgisayarda oynamak için BlueStacks programı kullanan birçok kişi oldukça şikayetçiydi. Ücretsiz olan bu program yavaşlık nedeni ile oldukça sorun çıkartmaktadır. Bugün size sunacağımız Arc Welder ise Google tarafından Arc ismi ile hazırlanan Chrome eklenti geliştirici ortamından faydalanarak oluşturulmuştur. Bildiğiniz gibi denemeden sizlere herhangi bir uygulama, program eklenti önermiyoruz. Bu eklentiyi denediğimizde oldukça beğendiğimizi ve çok hızlı olduğunu belirtelim.

Sponsor Reklam

İlk olarak Arc Welder kullanmak için Chrome indirmeniz ve kurmanız gerektiğini belirtelim. Sitemizden Chrome İndir yazısına tıklayarak tarayıcıyı bilgisayarınıza indirin ve kurun. Daha sonra aşağıda bulunana Arc Welder İndir butonuna tıklayın. Butona Google Chrome kullanırken tıklamanız gerektiğini belirtelim, çünkü bu bir eklenti ve Chrome üzerinde çalışmaktadır.

Arc Welder İndir

Arc Welder Nasıl Kurulur? Yukarıda bulunan Arc Welder İndir butonuna bastığınızda yeni bir pencere açılacak ve direk Chrome Mağazasına gidecektir. Aşağıdaki gibi bir ekran görüntüsü gelecektir. Bu ekran sağ üst köşede bulunan “Chroma’a Ekle” yazısına tıklayın. Daha sonra karşınıza gelen mini uyarı penceresinde “Uygulama Ekle” yazısına tıklayın, ikinci ekran görüntüsündeki gibi. Yaklaşık 18 MB’lık bir dosya olan Arc Welder indikten sonra otomatik olarak kurulacaktır. İşte programın kurulumu bu kadar kolaydır.

Sponsor Reklam

Arc Welder kurulduktan sonra “Uygulamayı Başlat” dediğinizde bir cep telefonu gibi bir ekran açılacak ve sağ alt köşede “Choose” yazısı çıkacaktır. Bu yazıya tıklayarak bilgisayarda bir klasör seçmeniz istenecektir. D’de CepOyun gibi bir klasör açmanızı öneririz. Çünkü bu uygulama gerekli bilgileri orada tutacaktır. Klasörü seçtikten sonra “Tamam” dediğinizde kurulum tamamen bitmiş olacaktır.

Arc Welder Nasıl Kurulur
Arc Welder Nasıl Kurulur

 

Arc Welder Nasıl Kullanılır? Cep telefonu uygulama ve oyunları “apk” uzantısında dosyalara sahiptir. Artık yapmanız gereken bu “apk” dosyalarını bilgisayarınıza indirmek ve Arc Welder sayesinde kolayca uygulamaları çalıştırmaktır. Örnek oyun olarak Batak oyununun apk’sını indirdik ve sizler için test ettik. Uygulamayı başlattığınızda “Add your apk” şeklinde turuncu bir ikon çıkar bu ikona tıkladığınızda “apk” dosyası neredeyse göstermeniz ve aç diyerek çalıştırmanız gerekmektedir.

Arc Welder Nasıl Kullanılır
Arc Welder Nasıl Kullanılır

APK dosyasını tamamen açmadan önce uygulama size bazı ayarlar için bir menü sunar. Menünün ilk seçeneğinde “Orientation” dediği yatay (landscape) mı dikey (portrait) mi olacağına karar verirsiniz; “Form Factor” seçeneği ise tablet, telefon (phone), geniş ekran (maximized), tam ekran (fullscreen) ekran seçenekleridir. Diğer seçenekleri olduğu gibi bırakmanız önerilir. Test dediğinizde uygulama başlayacaktır.

Arc Welder APK Çalıştırıcı Program
Arc Welder APK Çalıştırıcı Program

Son olarak aşağıda bir oyunun çalışmış hali gözüküyor. Uygulama ile ilgili takıldığınız bir yer olursa bize sormaktan çekinmeyin.

Arc Welder Yardım
Arc Welder Yardım

ARC Welder nasıl kurulur, nasıl çalıştırılır aşağıdaki videoda sesli olarak anlatıyoruz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rar ve Zip Kırma Programı İndir

Başa bela olan olaylardan birisi indirdiğiniz bir rar, zip, ace dosyasının şifreli olmasıdır. İndirdiğiniz sitede …

13 Yorumlar

 1. you are using arc welder on a non-chrome os device problem bu cikiyor bana lutfen yardim

 2. nasr-fatih@yandex.com

  olmuyo inmiyo Download interrupted diyo web store

 3. arc welder neden yuklenmiyor

 4. you are using arc welder on a non-chrome os device platforrm specific bugs exist bu hatayı veriyor ve açmıyor

 5. Ben de Chrome OS yüklü olmasını istiyor eğer olmazsa yüklemiyor yardım

 6. merhaba suan ındırıpdım ama acmıyor apk uygulamasını

 7. beraber dizi izlemek için bir uygulama var rave diye onda çalışmıyo neden acaba

 8. abi error verdi google indirmeye çalıştığımda yardımcı olurmusunuz

 9. istenilen url bulunamadı hayası veriyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.