Avast! Browser Cleanup İndir

İnternete girdiğinizde tarayıcınız üzerinde istemdışı, sizin haberiniz bile olmadan eklenti ve araç çubukları yüklenmekte. İşte Avast’ın Browser Cleanup programıyla bu eklenti ve araç çubuklarını ücretsiz olarak silebilirsiniz. Ayrıca program, güvenli olan araç çubukları ve eklentileri derecelendirerek size ne kadar güvenli olduğu hakkında da bilgi verir. Siz de Avast! Browser Cleanup programını ücretsiz ve Türkçe dil desteğiyle indirmek istiyorsanız, yazımızın sonundaki Avast! Browser Cleanup İndir butonuna tıklayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Bilgisayar güvenliği konusunda oldukça başarılı olan Avast‘ın yapımcıları tarafından yayınlanan Browser Cleanup, yine başarısını tarayıcı eklenti ve araç çubuklarını temizleme konusunda devam ettirmiş. Program tarayıcı üzerindeki istenmeyen eklenti ve araç çubuklarını temizlerken bu zararlı uygulamalar tarafından değiştirilmiş anasayfa ve varsayılan arama motoru gibi ayarların düzeltilmesini sağlamaktadır.

Adsız

Sponsor Reklam

Oldukça basit bir kullanım arayüzüne sahip olan Avast! Browser Cleanup programı, Goolge Chrome, İnternet Explorer ve Mozilla Firefox üzerinde çalışmaktadır. Ücretsiz ve Türkçe olarak sunulan Avast! Browser Cleanup programını, aşağıdaki butondan indirdikten sonra yüklemeye gerek kalmadan indirip hemen çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Yürütmeye başladığınızda, araç çubukları ve eklentilerinin listesini karşınızda bulacak ve tek bir tık bunları devre dışı bırakabileceksiniz.

Daha önce yüklenmiş olan ve farkında olmadığınız uygulamalar nedeniyle tarayıcınız varsayılan ayarlarında değilse, Avast! Browser Cleanup programıyla tarayıcı ayarlarınızı eski haline getirebilirsiniz. Tarayıcı eklenti ve araç çubuklarını temizleme konusunda oldukça başarılı olan programı indirmenizi tavsiye ederiz. Siz de Avast! Browser Cleanup programını ücretsiz ve Türkçe dil desteğiyle indirmek istiyorsanız, aşağıdaki Avast! Browser Cleanup İndir butonuna tıklamanız yeterli.

Avast Browser Cleanup İNDİR  

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Trend Micro Kaldırma Sorunu Çözümü

Program ekle kaldırdan bir türlü kalkmayan ve hata veren antivirüs programları herkesin başına gelmektedir. indirkaydol …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.