Deer Hunter 2014 İndir Oyna

Avcılık oyunlarından hoşlanıyor ve avcılığı farklı bir boyutta yapmak istiyorsanız Deer Hunter 2014 oyununu denemenizi tavsiye ederiz. Fazla oyun oynamayanlarda bir bağımlılık yapan oyun, FPS avcılık simülatörü tarzında ve grafikleriyle oldukça başarılıdır. Siz de Android ya da iPhone – iPad kullanıcısı iseniz Deer Hunter 2014 oyununu ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun için sayfamızın alt kısmındaki Deer Hunter 2014 (Android) İndir, Deer Hunter 2014 (iPhone-iPad) İndir veya Facebook üzerinden oynamak için butonlardan birine tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Deer Hunter 2014 oyunu her geçen gün kullanıcı sayısını arttıran eğlenceli bir avcılık oyunudur. Oyunda ilk başta size sniper silahınız ve 3 mermilik şarjör veriliyor. 60 gün süren tropylere çıkacağınız oyunda, 3 farklı çeşitte geyik bulunuyor. Bunlar; küçük ceylan, geyik ve büyük boynuzlu ren geyiği. Gün boyunca avlanma yaparak, vurduğunuz havyan başına puan yani para kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu paralarla, kasanızdaki para tutarınca silah veya özellik satın alabilirsiniz. Örneğin bazı geyikler tek vuruşla öldürülemediği için merminin gücünü arttırıcı  özellikler satın alabilirsiniz.

Deer Hunter 2014 Fotoğraf 3 - Kopya

Sponsor Reklam

Bunların dışında kamuflaj özelliğinizi geliştirip, hayvanların sizleri görmesini zorlaştırabilirsiniz. Yine dürbün özelliğini geliştirip daha uzaktaki hayvanları rahatlıkla görebilirsiniz. Oyunda ilerleyerek kazanacağınız paralarla elde edeceğiniz en son nokta, 60 gün sonunda yeterli paranız varsa roket atarın açılmasıdır. Oyunda dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlar sessiz olmanız ve mümkünse hedefi ilk atışta vurmanızdır. Çünkü her ateş ettiğiniz de bir gürültü çıkacak ve avlar sizin olduğunuz bölgeden kaçmaya başlayacaklardır. Avlarınızı korkutmadan ve ilk denemenizde avınızı vurmanız ilk amacınız olmalıdır.

Deer Hunter 2014 Fotoğraf 2

Deer Hunter 2014 oyununun mantığı oldukça basit. Size gösterilen avları usta avcılık yeteneğinizle vurmak. Çeşitli bölüm ve haritaların bulunduğu oyunda, bazı bölümlerinde sizden hayvanın bazı kısımlarından vurmanız istenecek. Örneğin lung shot dendiği zaman, hayvanı akciğerinden vurmanız gerekiyor. Brain shot dendidiği vakit hayvanı kafasından, heart shot dendiğinde zaman ise kalbinden vurmanız gerekiyor.

Deer Hunter 2014 Fotoğraf 1

Milyonlarca kayıtlı kullanıcısı olan heyecan ve eğlence dolu Deer Hunter 2014 avcılık oyunu, siz de kısa sürede bağımlılık yapabilir. Yüzden fazla hayvan türleriyle dolu bir çevrede, avcılık yaparken isterseniz tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla beraber olup, birlikte ava çıkabilirsiniz. Siz de Deer Hunter 2014 oyunu indirmek için aşağıdaki Deer Hunter 2014 (Android) İndir ya da Deer Hunter 2014 (iPhone-İpad) İndir butonlarından birine tıklamanız yeterlidir.

Deer Hunter 2014 (Facebook Üzerinden) OYNA

Deer Hunter 2014 (Anroid) İNDİR

Deer Hunter 2014 (iPhone-iPad) İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.