Blade 9 İndir – Kaydol

Blade9 oyunu kapanmıştır. Üstelik üretici firma Arkana Games şirketi de kapanmıştır.

Blade 9 MMORPG (çoklu oyunculu rol yapma) tarzında oyun sevenlerin kesinlikle kaçırılmaması gereken mükemmel bir oyun. Güzel grafikleri, mükemmel mantığı, Kadim Silahları ile kapışmanın keyfini sonuna kadar yaşayacaksınız. Grafikleri az sistem gereksinimi istemesine rağmen sizi mest edecek.

Sponsor Reklam

Oyun şuan için beta sürümü olarak Key dağıtmaktadır. Fakat çok yakında tam sürüme geçecek ve aynı zamanda Türkçe olarak oynama imkanı sunulacaktır. Tamamen Türkçe bu kalitede bir oyun uzun zamandır oynamadığınızı hissedeceksiniz. Thunder, Flame ve Tides taraflarından birini seçerek karakterinizi eşsiz savaşlara sokabilirsiniz.

Blade 9’a başlarken komple bir oyuna giriş yaptığınızı unutmayın. Oyun içinde en önemli kısımlardan birisi Kadim Silahlardır. 9 farklı Kadim Silah ve özellikleri şu şekildedir.

Sponsor Reklam
  • Yakan Güneş: Etraftaki düşmanlara %2000 fiziksel hasar vurur.
  • Kadim Balta: Etraftaki düşmanlara %1500 fiziksel hasar vurur. 5 saniyeliğine bayıltma özelliği vardır.
  • Kadim Mızrak: Etraftaki düşmanlara %1500 fiziksel hasar vurur. 8 saniyeliğine bayıltma özelliği vardır.
  • Kadim Yelpaze: Etraftaki düşmanlara %1500 fiziksel hasar vurur. Düşmanın hem fiziksel hem büyü savunmasını 8 saniye boyunca %25 azaltır, üstelik düşmanın hareket hızı %75 düşer.
  • Kadim Pençe: Etraftaki düşmanlara %1500 fiziksel hasar vurur. 15 saniye boyunca fiziksel gücününüzü %25 oranında artırır.
  • Kadim Yay: Etraftaki düşmanlara %2000 fiziksel hasar vurur.
  • Kadim Asa: Etraftaki düşmanlara %2000 büyü hasarı vurur.
  • Kadim Küre: Etraftaki düşmanlara %1500 büyü hasarı vurur. HP’nizi 15 saniyede %25 oranında geri getirir.
  • Kadim Arp: Etraftaki düşmanlara %1500 büyü hasarı vurur. Düşmanın yeteneklerini 8 saniye boyunca engeller.

Oyun içinde RPG tarzı oyunlarda görmeye alışık olduğunuz market, eşya geliştirme, eşya parçalama, zindanlar, görevler, binek, klan sistemi gibi birçok alan bulunmaktadır. Bunlara ekstra olarak yukarda bahsedilen kadim silahlar, kaynaştırma, aku noktaları vb. birçok oyuna has özellikte bulunmaktadır.

RPG oyunlarının en büyük derdi olan hesap güvenliğine ise oyunda büyük önem verilmiştir. Key logger virüslerine karşı alt şifre kısmı kullanılabilir. Ayrıca gelişmiş VIP sistemi ile oto bot yaparak bilgisayar başında değilken dahi karakterinizi geliştirme şansı sunulmaktadır. Bu ve bunun gibi birçok yeniliği olan Blade 9 kayıt olmak için aşağıda bulunan Blade 9 Kaydol bağlantısına tıklamanız yeterlidir. Ayrıca şuan Beta sürümü için Key almak istiyorsanız Blade 9 Key Al butonuna tıklayabilirsiniz.

  Blade 9 Kaydol   Blade 9 Key Al

Türkçe sürüm Blade 9’u sitemizden indirebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.