Blindspot İndir

Blindspot uygulamasının isminin Türkçe karşılığı “kör nokta” olarak direk çevrilebilir, fakat buradaki anlamı daha çok “körleme” diyebiliriz. Peki Blindspot nedir, ne işe yarar ve nasıl yüklenir öğrenmek ister misiniz? Bu yazıda sizlere Blindspot uygulamsıyla ilgili her türlü bilgiyi sizlere sunacağız.

Sponsor Reklam

Blindspot nedir? Akıllı telefonlar için bir sohbet uygulamasıdır. Diğer sohbet programlarından farkı konuştuğunuz kişi sizin kim olduğunuzu bilmek zorunda değildir. Böylelikle özgürce, istediğiniz gibi sohbet etme imkanı yakalarsınız.

Blindspot nasıl yüklenir? 1 milyondan fazla indirmeye sahip uygulamada arkadaşlarınıza isminizi, kimliğinizi hiçbir şekilde belli etmez. Üstelik metin mesajı, resim ve video gönderme gibi birçok özelliği olmasına rağmen siz istemediğiniz müddetçe karşı taraf sizin kim olduğunuzu bilemez. Sadece siz izin verdiğiniz an karşı taraf sizin kim olduğunuzu görebilir. Hem eğlenceli hem de tamamen özgür bir platform sunan uygulama tüm bunları gizliliğinizi maksimum koruyarak yapmaktadır. Andorid ve iOS için yazının altında bulunan indirme butonlarına tıklayarak kolayca yükleyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Fotoğraflarınızı göndermeden önce değiştirme (edit) yapma imkanı sunan uygulama ile yüzünüzü camlayarak (blur) karşı tarafa kim olduğunuzu anlama şansı tanıyabilirsiniz. Acaba ben kimim tarzında konuşarak ve resimler yollayarak sohbetinizi eğlenceli bir oyuna da dönüştürebilirsiniz. Uygulamanın tamamen ücretsiz olduğunu hatırlatır, aşağıda bulunan Blindspot İndir bağlantılarından cihazınıza yükleyebileceğinizi hatırlatırız. Andorid ve iOS için sürümleri olan uygulama sürekli güncellemeler ile hataları gidermektedir.

Blindspot İndir – Android Blindspot İndir – iOS

Blindspot uygulaması ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.