Osmanlı Savaşları İndir – Kaydol

MMO strateji oyunlarını seviyorsanız, tarihin en görkemli savaşlarını yapacağınız Osmanlı Savaşları oyununu kesinlikle denemelisiniz. Uzun süre kapalı beta olarak yayında kalan oyun hatalarını düzeltip neredeyse kusursuz hale gelen oyun şimdi hızlı girişi ile oyun keyfini tam hale getirmiştir.

Sponsor Reklam

Osmanlı Savaşları Nasıl Oynanır? Oyun çoklu oyunculu online bir strateji oyunudur. İnternet üzerinden oynanan oyun tarayıcı üzerinden (Chrome, Mozilla, Internet Explorer vb.) hızlı giriş programı sayesinde direk bilgisayar üzerinden de oynanabilir. Hızlı Giriş indirme ve nasıl çalıştıracağınızı aşağıda ayrıca anlatacağız. Oyunda merkez binası, surlar, kuleler, tarlalar, kamp merkezi, kışla vb. birçok bina yer almaktadır. Her strateji oyununda olduğu gibi kaynak kazanmalı (yağma ve üretim ile), kazanılan kaynaklar ile bina ve asker geliştirmeleri yapmalısınız. Aşağıda oyuna başlangıç rehberini okumanızda fayda vardır.

Osmanlı Savaşları Başlangıç Rehberi: Oyuna para yatıracaksanız en önemli akça harcayacağınız “mimar” alımı olmalıdır. Mimar aynı anda yapacağınız inşaat sayısını belirtir ve en başta 3 olarak verilir. Eğer oyuna para yatırmayı düşünmüyorsanız akçelerinizi harcamayın ve biriktirerek mimar alımı yapın. 5 mimarınız olduğunda oldukça hızlı bir şekilde gelişebilirsiniz. Bundan sonrası aslında tamamen sizin oyuna ne kadar zaman harcayacağınız, nasıl oynamayı sevdiğinizle alakalıdır. Oyuna çok zaman harcayacaksanız saldırı ağırlıklı asker geliştirmeleri, asker sayısı arttıran kamp geliştirmeleri yapmanızda fayda vardır. Az zaman harcayacaksanız savunma ağırlıklı, kuleler ve sur geliştirmelerine önem vermelisiniz. Yada dengeli bir gelişim sergileyebilir hem saldırınıza hem de savunmanıza önem vermelisiniz.

Sponsor Reklam

Osmanlı Savaşları Hızlı Giriş Nasıl Yüklenir? Aşağıda bulunan Osmanlı Savaşları İndir butonundan hızlı giriş programını indirebilirsiniz. Limongames firmasına ait oyunun programı 1 MB’dır. Sistem gereksinimleri olarak Windows 7, Windows 8 yada Windows 10, Internet Explorer 10 ve daha üzeri istemektedir. Hızlı girişi çalıştırdığınızda kurulum yapılacak ve masaüstüne kısayol atılacaktır. Kısayol çalıştırıldığında Osmanlı Savaşları Kaydol işlemini yapabilirsiniz. Kurulumdan önce dosyayı “rar” içinden çıkartmanızda fayda vardır. Oyunun “PC” sürümü kaldırılmıştır. Artık sadece mobil platformlarda oynanmaktadır.

Oyunu artık mobil olarak da oynayabilirsiniz. Aşağıda yer alan Osmanlı Savaşları İndir butonlarından cihazına uygun olanı yükleyebilirsiniz. Artık her yerden Osmanlı Savaşları oynayabilirsiniz. Hem iOS yani iPad ve iPhone’lar için hem de tüm android akıllı telefon ve tablet cihazlarda oynanmaktadır.

Osmanlı Savaşları İndir – Android Osmanlı Savaşları İndir – iOS

Türk yapımı olan oyunda tarihe uygun karakterler yer almaktadır. Ortaçağ zamanında geçen bu oyun Age of Empires tadında oldukça keyiflidir. Strateji sevenler kesinlikle beğeneceklerdir. Oyunla ilgili her türlü sorununuzu ve görüşünüzü aşağıda bulunan yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

3 Yorumlar

  1. slm i phone dan oynadığım oyunumu tlfnu satınca samsungtan oynayamıyorum nasıl yardımcı olursunuz i phone tlf sattım tekrar kaldığım oyuna nasıl girerim

  2. Oyunu yükledim alışveriş yaptım sırf yerli diye ama telefonu değiştim emeklerim çöpe gitti. Adamlara söylüyorum fatura istiyorlar veriyorum dönüş yapan yok. İlgisizler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.