Couchgram İndir – Kaydol

İndirKaydol sitesi olarak sizlere en iyi uygulamaları tanıtmaya, indirme bağlantılarını sunmaya ve nasıl kayıt olacağınızı anlatmaya devam ediyoruz. Bu yazıda sizlere sunacağımız Couchgram‘da en başarılı haberleşme uygulamalarından birisidir. Sizlere tüm özelliklerini anlatacağımız bu uygulamada akıllı telefonlarda çağrı ile ilgili özelliklerin hepsi var.

Sponsor Reklam

Couchgram uygulaması nedir? Bu uygulama size gelen aramaları yönetebileceğiniz birçok özellik sunarak kolaylıklar, güvenlik ve mahremiyet sağlayan uygulama tamamen ücretsizdir. Aşağıda tüm bu özellikleri ve ne işe yaradıklarını da madde madde sizlere açıklıyoruz.

Couchgram İndir
Couchgram İndir
  • Çağrı Gizliliği Modu: İsterseniz sadece belli gelen aramalara kilit koyarak sadece sizin cevaplamanıza olanak sağlar yada tüm çağrıları sadece sizin açmanızı sağlayan kilit koyabilirsiniz.
  • Kişilere Takma Ad Ver: Cihazınızda normal ismiyle görünürken arama olarak geldiğinde farklı bir isim olarak gözükmesini sağlayabilirsiniz.
  • Gelen çağrıları sohbet hizmetine yönlendirme: Uygulamanın en iyi özelliklerinden birisidir ve konuşamayacak durumda olduğunuzda mesajlaşmaya tek bir kaydırma hareketi ile geçebilirsiniz.
  • Çağrı Notu: Bir arama geldi ve bu arama için bir nota ihtiyacınız oldu. Aramaya not bırakma özelliği oldukça kullanışlıdır.
  • Gelen Çağrı Duvar Kağıtları: Gelen aramaları istediğiniz gibi renklendirin.
  • Durum Çubuğu Modu: Yukarıdan aşağıya kaydırma ile durum çubuğundaki özelliklere erişebilirsiniz.
  • Gece Modu: Sinema, tiyatro veya gizlilik istediğiniz yerlerde minimum ekran parlaklığı sağlar.
  • Spam Bildir: İstenmeyen çağrıları “spam” olarak işaretleyerek kurtulabilirsiniz.

Yukarıda listelediğimiz özelliklerden çok daha fazlası uygulamanın içinde yer almaktadır. Aşağıda bulunan Couchgram İndir butonundan yükleyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Couchgram İndir

Uygulama ile ilgili takıldığınız yerleri bize sorabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.