Brave Tales Kaydol – Brave Tales Oyna

RPG ağırlıklıda olsa aynı zamanda bir strateji oyunu diyebileceğimiz kadar ayrıntı içeren Brave Tales, minik kahraman çizimleri ile de eğlendirici bir oyundur. Özellikle genç oyun severlerin zevkle oynayacağı birbirinden farklı görev ve savaş içermektedir. Kahramanlarınızı geliştirerek cesaretinizi ispatlayın.

Sponsor Reklam

Brave Tales’e iki kahraman ile başlarsınız. Bu kahramanlar okçu ve savaşçıdır. Kahramanlarınızın sayısını ve çeşitliliğini görevleri yaparak arttırabilirsiniz. Öyle ki ilerde iyileştirici ve animalist adlı kurt adamı alabilirsiniz. Kısaca bu kahramanların özelliklerinden bahsetmek gerekirse okçu uzak menzilli ve iyi saldıran bir kahramandır. Savaşçı ise diğer kahramanlardan daha yüksek can ve defans puanına sahip olduğu için ön saflarda savaşır.

Sonradan alacağınız iyileştirici kahraman saldırı alan kahramanlarınızın canını yeniler. Savaş alanında uzak bir köşede tutmanız diğer kahramanların yaşamasını ve savaşları kazanmanızı sağlar. Animalist ise bir kurta dönüşerek düşmanlara ölümcül darbeler verebilir. Tabi sadece kurt değil birçok hayvanın gücünü elde edebilir ve savaşta bunları kullanabilir.

Sponsor Reklam

Kahramanlarınızın her birinin özel ve ortak kıyafetleri vardır. Bu kıyafetlerin 3 tanesini birleştirerek daha güçlü eşyalar elde edebilirsiniz. Ayrıca eşyalarda bulunan bölmelere yetenekleri yerleştirebilirsiniz. İsterseniz kıyafetleri birleştirmeden içlerinde bulunan yetenekleri alabilir ve var olan eşyalarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca yeteneklere seviye almak için 3 tanesini birleştirerek bir üst seviyeye geçirebilirsiniz. Yetenekler ise kahramanlarınızı güçlendiren en önemli etkenlerden birisidir.

Arkadaşlarınızla beraber hiçbir program indirmeden oynayabileceğiniz Brave Tale tamamen ücretsizdir. Brave Tale oynamak için tek yapmanız gereken aşağıda bulunan Brave Tale Kaydol butonuna basmak ve oyuna giriş yapmaktır. Oyuna giriş yaptıktan sonra sizde kahramanlarınızı geliştirebilir ve cesaretinizi tüm dünyaya gösterebilirsiniz.

Brave Tales Kaydol

 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

1 yorum

  1. Güzel bir oyunmuş, teşekkürler indirkaydol site yazarları.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.