Change Org Kaydol – Kampanya Başlat

Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız, çevrenizde sizi rahatsız eden şeyler için diğer insanları bilgilendirmek istiyorsanız; bunu Change-Org adresinde bir kampanya ile yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu web sitesi ile binlerce insana ulaşarak imza kampanyası yapabilir, toplanan imzaların yetkili kişilere, şirketlere veya devlet organlarına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz her konuda kampanya yaparak yada kampanyaya imza vererek dünyayı değiştirmeye başlayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Change-Org nedir? Bir sosyal hizmet şirketidir. Aynı zamanda şeffaflık, hesap verilebilirlik vb. konularda denetimlere uğrayan şuan için 196 ülkede hizmet ve destek veren bir web sitesidir. Dileyen herkes istediği kampanyaya imza verebilir, kurallara uymak kaydıyla kampanya başlatabilir. Kampanya katılmak yada başlatmak için üyelik gereklidir. Üye olmak için ise aşağıda anlatılanları yapmanız yeterlidir.

Change-Org nasıl üye olunur? Bunun için iki farklı yöntem vardır, ikisi de tamamen size kalmış seçeneklerdir. Kayıta başlamak için ilk olarak aşağıda yer alan Change Org Kaydol butonuna tıklayın. Açılan sayfada sağ üst köşede yer alan “Kayıt Ol” yazısına tıklayın. İsterseniz “facebook ile kayıt ol” diyerek hemen giriş yapabilirsiniz. Yada Adınızı – soyadınızı (gerçek olmalı) ve kullandığınız bir eposta adresinizi vermelisiniz. Bilgileriniz gerçek olmazsa kampanya katılımı ve başlatmada sorun yaşarsınız. Kayıt ol dedikten sonra eposta adresinize bir onay epostası gelecektir.

Sponsor Reklam

ChangeOrg Kaydol

 

CahngeOrg Kaydol

ChangeOrg Nasıl Kampanya Başlatılır? Üye olan herkes kampanya başlatabilir, kampanya oluşturmak için ilk adım aşağıdaki ChangeOrg Kampanya Başlat butonuna tıklayın. Açılan sayfada ilk olarak kampanya başlığını seçiyorsunuz. Başlık seçerken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır: Olabildiğince kısa ve öz olmalıdır, tek bir hedef ve amaçta olmalıdır, çözüm içermelidir ve aciliyeti belirtilmelidir.

ChangeOrg Nasıl Kampanya Başlatılır

İkinci adım kampanya sonucunda kiminle irtibata geçileceği, amacınızın gerçekleşmesi için kime bilgi verileceği ile ilgilidir. Kurum yada kişilerin iletişim bilgileri eposta, adres, telefon vb. bilgiler yazılmalıdır.

ChangeOrg Kampanya Başlat

 

Üçüncü adımda ise sorunu ve neden bu sorunu çözmek istediğinizi yine kısa ve öz bir şekilde; etkileyici cümlelerle ile anlatmanız önemlidir.

ChangeOrg Kampanya Yardım

Dördüncü ve son adımda ise soruna dikkat çekmek için görseller kullanabilirsiniz. Bunun için etkileyici bir resim, fotoğraf yada video kullanabilirsiniz. Ayrıca kampanyanızın yayılmasını kolaylaştıracak, insanlarda kampanyayı paylaşma isteği uyandıracaktır.

ChangeOrg Yardım

Bizim yukarıda ekran resimlerinde yazdıklarımız bir örnek olması açısından verilmiştir. Kampanyanızı oluşturduktan sonra sosyal medyada (facebook, twitter, instagram, youtube vb.) yaymak tamamen sizin becerinize kalmıştır.

Konuyla ilgili soru ve sorunlarınız için aşağıdaki yorum kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.