Tap Adventure Time Travel İndir – Kaydol

Son zamanların en ilginç oyunu diyebileceğim oyun kesinlikle Tap Adventure Time Travel olacaktır. Güçlü bir taktik isteyen ama bir o kadar oynaması kolay bir oyun. Bir RPG (rol yapma oyunu) gibi görünse de aslında tam bir strateji oyunu diyebiliriz. Kahramanları geliştirmek, yetenekleri dağıtmak oyunda ne kadar hızlı ilerleyeceğinizi ve ne kadar seviye atlayacağınızı belirleyecektir.

Sponsor Reklam

Tap Adventure Time Travel Nasıl Oynanır? Oynanışı en kolay oyunlardan birisi diyebilirim. Çünkü siz sadece kahramanlara yeteneklerini veriyorsunuz gerisini kahramanlar kendileri sürekli savaşarak hallediyorlar. Oyunda ilk başta tek bir kahraman ile başlıyorsunuz, daha sonra altın biriktirerek yeni kahramanları açabiliyorsunuz. Tabi sadece altın değil geçtiğiniz seviyelerin de belli bir sayıya ulaşması gerekiyor.

Oyunda kahramanların skills (yetenekler) ve equipment (ekipmanları) bulunmaktadır. Yetenekler kahramanın ekipman seviyeleri arttıkça verilebilmektedir. Ekipmanlar ise kutulardan düşmektedir. Bu yüzden oyunda ilk olarak 100 sonra 250 seviyeye geldikten sonra “time travel” yaparak oyuna sıfırdan başlamak en iyisidir. Bu şekilde yapıldığında bonus olarak anahtar elde edilir ve ekipman bulmak kolaylaşır. Çünkü yüksek seviyelerde ekipmansız ilerlemek imkansız derecede zordur. Time Travel için bir sonraki seviyede daha fazla bonus verir. 100 – 250 * 500 – 1000 şeklinde bu bonuslar artar.

Sponsor Reklam

Defender, Huntress, Hermit, Thief, Fiery Fox, Enchanterss ve Guerilla oyunda alınabilecek kahramanlardır. Her birisi için belli bir seviyeyi geçmek ve belli bir miktar altın biriktirmek gereklidir. Oyunda ilerlerken bir Boss’a karşı kaybederseniz kahramanlarınız ölür, bu durumda bir müddet bekleyin ve kahramanlarınızın yeteneklerini yükseltin, daha sonra tekrar Boss’a saldırmak için “yukarıda” sağda “kırmızı balta” işaretine tıklayın.

Oyun kapalı iken de sizin için para biriktirir. Ama bunun için belli bir süre oyuna giriş yapmamanız gereklidir. Tabi oyunda ne kadar ileri seviyede olursanız o kadar çok altın kazanacağınız için sürekli kahramanların yeteneklerini yükseltmek için oyuna girmelisiniz. Boss geçmeden kazanacağınız altın miktarı artmayacaktır.

Oyunu isterseniz bilgisayardan facebook üzerinden oynayabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan Tap Adventure Time Travel Kaydol – Oyna butonuna basmalısınız.

Tap Advanture Time Travel Kaydol – Oyna

Oyunu dilerseniz mobilden de oynayabilirsiniz. Aşağıdaki Tap Advanture Time Travel indir butonlarından iOS ve Android için size uygun olana tıklayarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Tap Adventure Time Travel İndir – Android Tap Adventure Time Travel İndir – iOS

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.