Messenger Lite İndir – Kaydol

Facebook neden büyük bir şirket diye düşünenlere en güzel cevaplardan birisi Messenger Lite uygulamasıdır. Şirket, herkes telefonunda Facebook Messenger kullanabilsin diye daha az özellik isteyen, daha az yer kaplayan, hemen hemen her telefonla çalışabilen bu uygulamayı piyasaya sürdü. Telefonunuz eski olabilir, yeterince yer olmayabilir yada daha basit olan bu uygulama size yeterli olabilir. Nedeni ne olursa olsun burada anlatıldığı gibi Messenger Lite indirip kayıt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Messenger Lite Nedir? Facebook tarafından geliştirilen Messenger uygulamasının çok daha az kaynak tüketerek oluşturulmuş halidir. Kaçak yada yama bir uygulama değildir, Facebook tarafından geliştirilmiştir. Sorabilirsiniz neden o zaman herkes Messenger Lite kullanmıyor, çünkü bazı Messenger özellikleri kullanılmamaktadır.

Messenger Lite Özelikleri:

Sponsor Reklam
  • Boyutu 10 MB civarıdır.
  • Wi-fi yada mobil veri fark etmeksizin daha az internet tüketir.
  • Wi-fi yada mobil veri çok iyi çekmediğinde bile çalışabilir
  • Hızlı çalışır ve hemen her telefonda çalışabilir (android 2.3 sürümü sonrası)
  • Facebook, Messenger ve Facebook Lite kullanan herkesle iletişim kurabilirsiniz.
  • Arkadaşlarınızın aktif olup olmadığını görebilirsiniz.
  • Grup sohbeti yapabilirsiniz
  • Fotoğraf yada video mesaj gönderebilirsiniz.
  • Sesli arama yapma imkanı.

Messenger Lite nasıl kayıt olunur? Uygulamayı aşağıdaki indirme butonundan android cihazınıza yüklediğinizde yapmanız gereken sadece facebook hesabınızla giriş yapmaktır. Uygulama hemen açılacak ve kullanmaya başlayabileceksiniz.

Messenger Lite nasıl yüklenir? Uygulamanın şuan sadece android tablet ve telefonlar için sürümü mevcuttur. iOS için bir sürüm çıkartılmamıştır, yani iPhone ve iPad’deMessenger Lite kullanılamamaktadır. Aşağıda yer alan Messenger Lite İndir butonundan cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Messenger Lite İndir

Konuyla ilgili sormak istediğiniz her şeyi yorum kısmından bize iletebilir, uygulamayla ilgili görüş ve değerlendirmelerinizi herkesle paylaşabilirsiniz.

 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.