Clash-A-Rama İzle

Clash of Clans ve Clash Royale oyunlarının milyonlarca oyuncusu için hazırlamış olduğu bu animasyonlara bayılacaksınız. Birbirinden eğlenceli bu animasyonların Türkçe altyazıları da mevcuttur. Biz de sizlere bu videoları sitemizden izleme imkanı sunuyoruz. Aşağıda liste halinde verilen videoların yenisi çekildikçe eklenmeye devam edilecektir.

Sponsor Reklam

Videoların birçoğunda Türkçe altyazı mevcuttur. Ama olmayanları da otomatik çeviri seçeneği ile çevirirseniz de çok rahatlıkla videoları anlayabilirsiniz. Bu komik ve eğlenceli videolar Youtube’da yayınlanmaktadır. Aşağıdaki ekran görüntülerinde anlatıldığı gibi videolara altyazı seçebilirsiniz.

Videonun sol alt köşesinde bulunan “Altyazıya” tıkladığınızda altyazı aktif hale gelir. Eğer İngilizce altyazı çıkar ise hemen sağında bulunan “Ayarlar“a tıklayarak Altyazı sekmesinden “Otomatik” seçin. Daha sonra “Türkçeyi” seçtiğinizde altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Türkçe Clash-A-Rama izlerken sorun yaşarsanız aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam
Clash-A-Rama İzle

Videoların isimleri, Türkçe karşılıkları ve izleme bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Videolar en yeniden en eskiye göre sıralanmıştır.

Clash-A-Rama! The Series: 12 Days of Clashmas – Clash-A-Rama! Serisi: Yıldırbaşının 12 Günü İzle

Clash-A-Rama! The Series: Hog Rider Rides Again – Clash-A-Rama! Serisi: Domuz Binicileri Tekrar Biniyor İzle

Clash-A-Rama! The Series: University of Goblin – Clash-A-Rama! Serisi: Goblin Üniversitesi

Clash-A-Rama! The Series: Giant vs. Giant Problem – Clash-A-Rama! Serisi: Dev ve Dev Problem Karşı Karşıya İzle

Clash-A-Rama! The Line Up – Clash-A-Rama! Sıraya Dizme İzle

Clash-A-Rama! New Year’s Resolutions – Clash-A-Rama! Yeni Yıl Sonuçları İzle

Clash-A-Rama! Edit Mode – Clash-A-Rama! Düzenleme Modu İzle

Clash-A-Rama! Village Beautiful – Clash-A-Rama! Güzel Köy İzle

Videoları hazırlayan ekip ise dünyada animasyon konusunda en iyi işleri çıkartan insanlardan oluşmaktadır. Rough Draft Stüdyolarının yapımcılığında, The Simpsons çizgi filminin yazarlarından ve 14 yıl yayınlanan efsane animasyon dizisi Futurama çizerleri tarafından hazırlanmaktadır. Gerçek anlamda keyifli dakikalar yaşatan bu çizgi serisini takip etmenizi öneririz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Brawl Stars Kupa Yolu Karakterlerinin İncelemesi

Türkiye birinciliği ve dünyada ilk 200 de yer alan indirkaydol.com hesabının sahibi olarak sizlere Brawl …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.