Critical Strike Portable İndir

Counter Strike sevenlerin yeni fenomeni oldukları Critical Strike Portable nasıl oynanır merak edenler için oyunla alakalı bilmesi gereken bilgiler başlıca şunlardır.

Sponsor Reklam

Öncelikle kayıt yaptırmalısınız, Critical Strike Portable Kaydol işlemi için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Critical Strike Portable Kaydol

Oyuna kaydolduktan ve bilgisayarınıza gerekli dosyayı kurduktan sonra oyuna başlayıp ister kendiniz server oluşturur isterseniz de mevcut serverlerden birine dahil olabilirsiniz. Ancak oyunun kontrol tuşlarını oyuna başlamadan önce bilmenizde fayda vardır. Kontrol tuşları başlıca şunlardır;

Sponsor Reklam

Yön tuşları her zaman ki gibi; W – S – A – D tuşlarıdır. Ayrıca klavyenizle kontrol edebileceğiniz diğer tuşlar; L (ekran sağa döner), J (ekran sola döner) K (ekran aşağı iner), I (ekran yukarı çıkar). Silahınızı değiştirmek için O, elinizdeki silahı atmak için G tuşuna basmanız yeterlidir (yalnız bıçak atılmamaktadır). Silahınızın şarjını değiştirmek için her zamanki gibi R tuşuna basıyoruz. Silahın fenerini açmak için F, silah menüsünü açmak için B ve tüm menüyü açmak için M tuşuna basmanız yeterlidir. Eğer yazdığınız mesajları tüm takımın görmesini istiyorsanız Y, sadece kendi takımınızın görmesini istiyorsanız U tuşuna basmalısınız. Tabi ki farenizle dilediğiniz tarafa yönelip sol tuşu ile ateş edebilirsiniz.

Oyunda toplamda genel olarak 4 ana sunucu gurubu bulunup 8 mod vardır. Sunucular; Avrupa, Amerika (U.S.A.), Asya, (Asian) ve Japonya (Japan) modlarsa; 1 – Classic (klasik takım savaşları), 2- T.D.M. (takımların belirli bir sayıya ulaşmak için savaşmasıdır), 3- JG, 4 – Zombie Mode (Takımın birinin zombi diğerinin normal insan ve savaşçı olduğu ve belirli bir sayıya ulaşmak için yapılan savaştır), 5 – CFT (herkesin belirlenmiş silahlarla yaptığı savaştır), 6 – Bots (Botlarla yapılan savaş), 7 – Survival (ölmemek için yapılan mücadele) ve 8 – Deathmatch (herkesin tek olduğu ve birbirini öldürdüğü mücadele).

Oyunu cep telefonu ve tabletlerden oynamak için aşağıda bulunan Critical Strike Portable İndir butonu sayesinde edinebilir ve sizde oynayabilirsiniz. Yeni nesil CS’yi ücretsiz olarak sizde oynayabilirsiniz.

Critical Strike Portable İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Roblox Eposta yada Telefon Olmadan Şifre Sıfırlama

Birçok kullanıcının başına geldiği için Roblox için yeni bir yardım yazısı hazırlamaya karar verdim. Bu …

2 Yorumlar

  1. Counter-Strike kadar güzel. İnternet cafe günlerim geldi aklıma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.