Dakota Farm Adventures Kaydol – Oyna

Farmville ile başlayan, Hay Day ile büyük küçük herkesin sevdiği çiftlik oyunlarına yepyeni bir tana daha eklendi. Üstelik tamamen Türkçe olarak oynanan oyunun bağımlısı olacaksınız. O kadar sevimli ve güzel düşünülmüş bir oyun ki severek, eğlenerek Dakota Farm Adventures oynayacaksınız. Bu yazıda da sizlere hem oyuna nasıl kayıt olacağınızı ve oyunun detaylarını aktaracağız.

Sponsor Reklam

Dakota Farm Adventures nasıl oynanır? Oyunu çok çabuk oynamayı öğreneceksiniz, çünkü oyun başında sizlere neyi nasıl yapacağınızı anlatan görevler yer almaktadır. Bu görevler dışında takıldığınız bir yer olursa her görev ve aletin yanında yer alan “soru işaretine” tıklamanız yeterlidir. Hemen sizi gerekli yere yönlendirerek görevi bitirmeniz yada aleti yapmanız mümkündür.

Oyunda yer alanları size ayrıntılı olarak aşağıda anlatıyoruz:

Sponsor Reklam
 • Refah puanları: Dekorasyonlar alarak çit, oturak vb. arttırabilirsiniz. Yeni bölgeleri açmak için gereklidir.
 • Konfor puanları: Eve alacağınız eşyalar koltuk, sandalye ile arttırabilirsiniz. Yeni malzemeler üretebilmek için gereklidir.
 • Sipariş panosu: Ürettiğiniz yiyecekleri, topladığınız ürünleri burada satarak para ve deneyim kazanırsınız.
 • At Arabası: Seviyesini yükselterek civardaki Ağaçlık, Yüksek Araziler gibi giderek hem orada görevleri yapabilir, hem de malzeme toplayabilirsiniz.
 • Tarla: Tarla alanı satın alarak daha çok ürün ekebilirsiniz.
 • Tavuk kümesi, keçi barınağı gibi hayvanlar için kulübeler alarak onlardan süt, yumurta elde edebilirsiniz.
 • Etrafta bulunan her şey oyunda toplanabilir. Taşlar, otlar, çalılıklar hepsi gereklidir.
 • Süpürge: Evi temizlemek için kullanılır.
 • Ahır: Tüm kaynakların toplandığı yerdir.
 • Atölye: Hayvanlar için yuva, at arabası için tekerlek, ev için merdiven gibi birçok farklı geliştirme malzemesini üretmenizi sağlar.
 • Mutfak: Tarladan topladıklarınızı pişirerek sipariş panosunda istenilenleri elde edersiniz.
 • Yem değirmeni: Tarladan topladıklarınızı hayvanlar için yeme dönüştürür.

Oyunu anlatmakla bitiremeyeceğimizi belirtelim. Gelmiş geçmiş en gelişmiş çiftlik oyunlarından bir tanesi olduğun belirtelim. Siz de bu zevkli oyuna başlamak için aşağıda yer alan Dakota Farm Adventures Kaydol butonuna tıklayın. Açılan sayfada facebook hesabınızla giriş yaptıktan sonra indirmeden hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Dakota Farm Adventures Kaydol

Evinizi geliştirebileceğiniz, devasa bir çiftliğe sahip olabileceğiniz bu oyunda arkadaşlarınızla oynayabilir, onlarla birbirinize yardım edebilirsiniz. Tabi oyunla ilgili bir soru yada sorununuz olursa her zaman bizden de destek isteyebilirsiniz. Ayrıca oyunda arkadaş edinmek için aşağıda Facebook hesabınızla yorum yaparak arkadaş istediğinde de bulunabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.