Dragon Glory Kaydol – Oyna

MMORPG türü oyun sevenlere en son çıkan oyunları tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazıda sizlere anlatacağımız oyun son zamanlarda çıkmış en çok etkinliği olan, görüntü kalitesi iyi olan oyunlardan birisi olan Dragon Glory oyunudur. Oyunla ilgili tüm bilgilere, gelişim stratejisine bu yazıda yer veriyoruz.

Sponsor Reklam

Dragon Glory nasıl oynanır? Oyun rol yapma türünde bir ana kahraman, 3 yardımcı kahraman ve bir godess kahraman olmak üzere 5 kahraman ile mücadeleleri, zindanları, boss savaşlarını yaparak gelişim sağladığınız bir oyundur. Oyunda amaç bir yandan seviye görevlerini yaparken, bir yandan zindanlarda ilerlemek, etkinliklere katılarak ekipman ve altın elde ederek kahraman ekibinizi geliştirmektir.

Dragon Glory nasıl hızlı gelişilir? Oyuna başladığınızda uzun bir süre sadece seviye görevlerinizi yapmanız yeterli olacaktır. 31. seviyeden sonra yavaş yavaş “xp” zindanlarını yapmanız gerekir. En önemlisi kısa sürede seviye 40 olabilmektir. Seviye atlamak için yani xp kazanabilmek için “rubies – yakutlar” dikkatli kullanmalısınız. Yakutlarınız ile enerji almanız önemlidir. VIP 0 seviyesinde bunu 1 kez yapabilirsiniz. Aldığınız bu enerji ile xp zindanı yapın. Ayrıca diğer zindanları geçmek, AFK bölgesinde otomatiğe almak (klavye başında olmadığınızda deneyim kazanırsınız), enerji görevleri, günlük görevleri, gün içinde yapılan tüm etkinlikler deneyim puanı alıp seviye atlamanıza yardımcı olur.

Sponsor Reklam

Dragon Glory nasıl BR (battle rating) arttırılır? En önemlisi tabi kahramanların seviyesi, ekipmanları ve yıldız seviyeleridir. Bireysel zindanlardan elde edeceğiniz Evolution stones (evrim taşları) çok önemlidir. Hem kahramanları Evolve diyerek geliştirmek, hem de mor ekipman almak için kullanılır. Kahramanları “evolve” ile geliştirmek ve mor ekipmanlar (turuncu daha iyi olur) oldukça fazla BR kazandırır. Ekipmanları 7 kez geliştirdiğimizde Cool Down (soğuma zamanı) 15 dakika devreye girer. Bu nedenle 6 kez geliştirip beklemek daha çok ekipman geliştirmesi yapmanızı sağlar. BR arttırmak için kahramanlar dışında “mount – binek”, ekipmanlara gem eklemek ve evlilik yaparak savaş gücünüzü arttırabilirsiniz. Ana kahraman ve Goddess kahramanınızın “skills – yeteneklerini” arttırabilirsiniz. Bireysel zindanları yaptığınızda düşen kahraman ruhları ile “kngiht” kısmından ekleyerek tüm kahramanlarımıza ekstra özellik kazandırabiliriz.

Dragon Glory Yardım

Dragon Glory oyununda bazı binalar, etkinlikler ve diğerleri hakkında bilgi:

  • Alchemy: Altın kazanmanıza yarar, ayrıca 4 kişi yardım ederse daha çok altın kazanırsınız.
  • Arena: Bireysel savaş alanıdır. PvP yaparsınız.
  • Hero Hall: Günde 1 kez ücretsiz olmak üzere kahraman alabilirsiniz.
  • Goblin Treasures: Soldaki menüdeki kombinasyonları gerçekleştirdiğinizde “altın” anahtar kazanır ve sağ tarafta çevirerek binek için geliştirme taşı alırsınız.
  • Goddes Gift: Her 5 seviyede bir ödül verir.
  • Guild: Klan kısmıdır, klanın avantajlarından yararlanmak için bir tanesine girmelisiniz.
  • Share Invitation: Facebook paylaşımı yaparak ödüller kazanırsınız. Günde 10 kez ödül alabilirsiniz.
  • Illustration: Kazandığınız illüzyon kartlarını bonus kazanmak için kullanabilirsiniz.

Oyun içinde “solda” bulunan spirit kısmından günlük yapmanız gereken tüm görevleri görebilirsiniz. Bu görevleri yaptığınızda sandıkları açarak ekstra ödüller kazanırsınız. Oyuna kayıt olmak için ise aşağıda bulunan Dragon Glory Kaydol butonuna tıklayın ve facebook hesabınızla giriş yapın.

Dragon Glory Kaydol

Oyunla ilgili her türlü soru, sorun ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.