Driver Booster İndir

Driver Booster ile bilgisayarınızı otomatik olarak sürücülerinizi (driver) güncelleyebilirsiniz. Program sizin için bilgisayarınızı tarayarak, sürücülerinizin güncel olup olmadığını kontrol edip, bir liste halinde sunar. IObit tarafından ücretsiz olarak Türkçe arayüzle sunulan Driver Booster programını indirmek istiyorsanız, yazımızın sonundaki Driver Booster İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Driver Booster Nasıl Kullanılır? Bilgisayarınızdaki donanımların özelliklerinden en iyi şekilde faydalanmak için güncel sürümler kullanmanız gerekir. Hem bu donanımların düzgün bir şekilde çalışması için hem de en iyi performansı elde etmek için Driver Booster programı sizlere yardımcı olacaktır. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip ve Türkçe olarak kullanılabilen program ile sürücülerinizi kolaylıkla ve fazla zaman almadan güncelleyebilirsiniz.

Driver Booster Yardım
Driver Booster Yardım

Driver Booster Yardım? Driver Booster programını kullanmak için tek gerekli olan internet bağlantınızın olmasıdır. Programı indirip kurduktan sonra, liste halinde gördüğünüz sürücülerin güncel olmayanlarını güncellemek için güncelle kısmına tıkladıktan, bu güncelleşmenin aktif olması için bilgisayarınızı yeniden başlatmalısınız. Driver Booster programını Windows başladığında çalıştırabileceğiniz gibi belirli periyotlarda; günlük, haftalık, aylık gibi tarih aralıklarında otomatik olarak çalıştırabilirsiniz. Böylece ekstra bir işlem gerekmeden bilgisayar donanımlarınızdan en etkili verimi alabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Driver Booster Nasıl Kurulur? Driver Booster programını kurmak için öncelikle sizler için aşağıda verdiğimiz Driver Booster İndir butonuna tıklıyoruz. İndirdiğimiz bu dosya Driver Booster programının exe uzantılı yükleme dosyasıdır. İndirdiğimiz bu dosyayı çift tıklayıp çalıştırdıktan sonra klasik güvenlik sorularına karşı evet butonuna tıklıyoruz. Daha sonra ise çıkan pencerelerde sırasıyla “ileri, kabul et” komutlarına tıklıyoruz. Sonraki pencerede programı nereye yükleyeceğimizi seçtikten sonra “ileri” butonuna tıklayıp kurma işleminin başlamasını sağlayabilirsiniz. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra artık Driver Booster programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

IOBit tarafından ücretsiz ve Türkçe olarak yayınlanan Driver Booster programını indirmek için hemen aşağıdaki Driver Booster İndir butonuna tıklayabilirsiniz.

Direk “exe” olarak indiği için Chrome engelleyebiliyor. Eğer indirme işlemi başlamaz ise aşağıdaki butona sağ tıklayın hedefi farklı sekmede aç diyerek, indirmeyi başlatabilirsiniz.

Driver Booster İndir

 Programla ilgili yaşadığınız tüm sorunları bize aşağıda bulunan yorum ekle kısmından iletebilirsiniz. Sizler videolu anlatımlar ile de yardımcı olacağız.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rufus İndir

Bilgisayar araçları içerisinde en kullanışlı olanlardan birisi kuşkusuz Rufus programıdır. Bu program ile USB disk …

4 Yorumlar

  1. Driver booster indirdim çok güzel ve kullanımı çok kolay

  2. hani neden inmiyor hocam?

    • Direk “exe” olarak indiği için Chrome engelleyebiliyor. Eğer indirme işlemi başlamaz ise aşağıdaki butona sağ tıklayın hedefi farklı sekmede aç diyerek, indirmeyi başlatabilirsiniz.

  3. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.