E-posta Adresimi Unuttum Nasıl Bulabilirim

Birçok site ziyaretçimiz ve Youtube abonemizin yaşadığı bir sorun olduğu için sizlere de bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak istedik. E-posta adresini unuttuysanız aşağıda anlattığımız yöntemler ile unuttuğunuz e-posta hesabını bulabilirsiniz. Ne yazık ki oldukça zor ve karmaşık olduğu için lütfen anlatılanları dikkatlice okuyunuz.

Sponsor Reklam

Her e-posta adresi için yani Gmail, Hotmail, Outlook, Yahoo, Mynet vb. için işlemler farklıdır bu nedenle her biri için ayrı açıklamalar sunacağız.

Gmail: Unutulan e-posta adresini bulmak için aslında en iyi yöntemi sunan Gmail’dir. Bu konuda detaylı anlatımı Gmail E-posta Adresimi Unuttum yazımızdan faydalanabilirsiniz. Burada sizden 2. e-posta yada cep telefonu ile hesabı açarken yazdığınız Ad – Soyad bilgisi istenir. Bu bilgileri doğru bir şekilde verdiğinizde e-posta adresiniz size gösterilecektir.

Sponsor Reklam

Hotmail, Outlook, Mynet, Yahoo e-postasını unutanlar için öneriler: Microsoft, Yahoo ve Mynet e-postalarını unuttuğunuz da size herhangi bir destek vermemektedirler. Fakat yine de e-posta adresinizi bulma şansınız vardır. Bunun için ilk yöntem e-posta hesabınızı açarken verdiğiniz 2. e-posta adresine girmektir. Çünkü doğrulama için gönderilen mailde açtığınız hesaba ait e-posta adresi gözükür. Ayrıca bu e-posta ile üye olduğunuz alışveriş siteleri, oyun siteleri, program siteleri yada programlar, facebook, twitter gibi kullanıcı adı veya cep telefonu ile giriş yapabilirseniz, hesap ayarlarında e-posta adresinizi görebilirsiniz. Ayrıca e-posta gönderdiğiniz tanıdığınız biri varsa ondan da gelen e-postalarını kontrol etmesini ve e-posta adresinizi size söylemesini isteyebilirsiniz. Bu anlattıklarımız dışında ne yazık ki başka bir yok yoktur.

Aşağıdaki ekran görüntüsünde “Facebook Hesap ayarlarında” nasıl e-postanızı bulacağınız gösterilmektedir. Facebook hesabınıza kullanıcı adı veya telefon ile girdikten sonra yukarıda sağ üstte bulunan “ok” tuşuna bastıktan sonra aşağıya doğru açılan pencerede “Ayarlar”a tıklamanız yeterlidir.

Hotmail E-posta Adresimi Unuttum

 

Yandex: Yandex e-posta yada kullanıcı adınızı unuttuysanız işiniz oldukça kolay. Yandex E-posta adresimi unuttum yazısına tıklayın. Açılan sayfada en başta  “Erişim yenileme sayfasına” gidin yazısına tıklayın. Eğer kullandığınız bilgisayardan daha önce Yandex e-postanıza giriş yaptıysanız otomatik olarak size kullanıcı adı gösterilir. Birden fazla giriş yapıldıysa bilgisayardan tüm kullanıcı adları sizin için listelenecektir.

Yandex E-posta Adresimi Unuttum

Unutalan bir e-posta adresini bulmak yukarıda bahsettiğimiz gibi oldukça zordur. Lütfen yazıda anlatılanları dikkatlice okuyun. Ne yazık ki bu anlatılanlar dışında bir yol bulunmamaktadır. Eğer anlatılanlar ile hala bulamadıysanız, en iyisi Yeni E-posta Adresi Al yazımızdan faydalanarak kendinize yeni bir hesap açmanızdır. Her zaman her konuda yorum kısmını kullanarak bizden destek isteyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

TR Uzantılı Ücretsiz Eposta Nasıl Alınır

Ücretsiz eposta veren bir çok firma bu işi bıraktı ve piyasada sadece büyükler kaldı. Öyle …

50 Yorumlar

 1. ismail bayraktar

  ben ismail bayraktar

 2. Vedat kalkan

  Hesabıma erişemiyorum

 3. Vedat kalkan

  Gmail hesabıma erişemiyorum

 4. Şifremi deyğişti

 5. instegram şifremi değişti

 6. Ben Instagram hesabima giriş yapamiyorum iki e posta birbirine karışmış kod nereye gidiyor bilmiyorum lütfen yardım edin

 7. Size danışmam gereken bir şey var ben yapamadım
  Allah rızası icin arayın

 8. Merhaba nasılsınız ben e postamı gmailmi bilmiyorum instagramıma giriş yapamıyorum ondan yazıyorum arkadaşım bana yardım ede bilirmisin instagram bu şahsi bir instagram.
  rahid__2002

  • https://indirkaydol.com/instagram-sifremi-unuttum-ne-yapmaliyim/ 1- Instagram’a kayıt olduğunuz epostanızı yazıyor ve kod gelmiyorsa, lütfen epostanızdaki Spam – Gereksiz vb. tüm klasörleri kontrol edin!

   2- Instagram’a kayıt olduğunuz cep telefonunuza kod gelmiyorsa, kayıttan sonra cep telefonu operatörünüzü değiştirmişsinizdir. O zaman operatörünüz Turkcell, Türk Telekom, Vodafone hangisi ise arayarak sorununuzu belirtin düzeltiyorlar.

   3- Bunun dışında kayıt olurken verdiğiniz eposta ve/ya telefonunuz yok ve şifrenizi unuttuysanız – işiniz biraz daha zor. Instagram uygulamayı açın kullanıcı adınızı yazın, bir şifre yazın ver girmeyi deneyin! “Bize sorun bildir yada Yardım Alın” yazısı çıkar. Buradan Instagram Teknik Desteğe sorununuzu yazın. Onlar size bir kod gönderecek, selfie çekmenizi isteyecek vb. hesabın size ait olduğunuzu doğrulamanızı isteyecek. Eğer doğrularsanız hesabınızı geri alabilirsiniz.

 9. icloud hesabımın giriş bilgilerimi unuttum.

 10. Mail.ru hesapimin sifresin unuttum

 11. rtsgoihrthoer

 12. Instagram gmail adresimi unuttum

 13. şifremiunuttum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.