E-posta Adresimi Unuttum Nasıl Bulabilirim

Birçok site ziyaretçimiz ve Youtube abonemizin yaşadığı bir sorun olduğu için sizlere de bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak istedik. E-posta adresini unuttuysanız aşağıda anlattığımız yöntemler ile unuttuğunuz e-posta hesabını bulabilirsiniz. Ne yazık ki oldukça zor ve karmaşık olduğu için lütfen anlatılanları dikkatlice okuyunuz.

Sponsor Reklam

Her e-posta adresi için yani Gmail, Hotmail, Outlook, Yahoo, Mynet vb. için işlemler farklıdır bu nedenle her biri için ayrı açıklamalar sunacağız.

Gmail: Unutulan e-posta adresini bulmak için aslında en iyi yöntemi sunan Gmail’dir. Bu konuda detaylı anlatımı Gmail E-posta Adresimi Unuttum yazımızdan faydalanabilirsiniz. Burada sizden 2. e-posta yada cep telefonu ile hesabı açarken yazdığınız Ad – Soyad bilgisi istenir. Bu bilgileri doğru bir şekilde verdiğinizde e-posta adresiniz size gösterilecektir.

Sponsor Reklam

Hotmail, Outlook, Mynet, Yahoo e-postasını unutanlar için öneriler: Microsoft, Yahoo ve Mynet e-postalarını unuttuğunuz da size herhangi bir destek vermemektedirler. Fakat yine de e-posta adresinizi bulma şansınız vardır. Bunun için ilk yöntem e-posta hesabınızı açarken verdiğiniz 2. e-posta adresine girmektir. Çünkü doğrulama için gönderilen mailde açtığınız hesaba ait e-posta adresi gözükür. Ayrıca bu e-posta ile üye olduğunuz alışveriş siteleri, oyun siteleri, program siteleri yada programlar, facebook, twitter gibi kullanıcı adı veya cep telefonu ile giriş yapabilirseniz, hesap ayarlarında e-posta adresinizi görebilirsiniz. Ayrıca e-posta gönderdiğiniz tanıdığınız biri varsa ondan da gelen e-postalarını kontrol etmesini ve e-posta adresinizi size söylemesini isteyebilirsiniz. Bu anlattıklarımız dışında ne yazık ki başka bir yok yoktur.

Aşağıdaki ekran görüntüsünde “Facebook Hesap ayarlarında” nasıl e-postanızı bulacağınız gösterilmektedir. Facebook hesabınıza kullanıcı adı veya telefon ile girdikten sonra yukarıda sağ üstte bulunan “ok” tuşuna bastıktan sonra aşağıya doğru açılan pencerede “Ayarlar”a tıklamanız yeterlidir.

Hotmail E-posta Adresimi Unuttum

 

Yandex: Yandex e-posta yada kullanıcı adınızı unuttuysanız işiniz oldukça kolay. Yandex E-posta adresimi unuttum yazısına tıklayın. Açılan sayfada en başta  “Erişim yenileme sayfasına” gidin yazısına tıklayın. Eğer kullandığınız bilgisayardan daha önce Yandex e-postanıza giriş yaptıysanız otomatik olarak size kullanıcı adı gösterilir. Birden fazla giriş yapıldıysa bilgisayardan tüm kullanıcı adları sizin için listelenecektir.

Yandex E-posta Adresimi Unuttum

Unutalan bir e-posta adresini bulmak yukarıda bahsettiğimiz gibi oldukça zordur. Lütfen yazıda anlatılanları dikkatlice okuyun. Ne yazık ki bu anlatılanlar dışında bir yol bulunmamaktadır. Eğer anlatılanlar ile hala bulamadıysanız, en iyisi Yeni E-posta Adresi Al yazımızdan faydalanarak kendinize yeni bir hesap açmanızdır. Her zaman her konuda yorum kısmını kullanarak bizden destek isteyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Windows Single Language Nedir – Nasıl Değiştirilir

Windows işletim sistemleri ile ilgili bilinmeyen, anlaşılmayan her konuda sizlere 22 yıldan fazla deneyimim ile …

117 Yorumlar

 1. İstiyom hesabımı artık

 2. Yunus Demirel

  Gmail hesabımı onutum

 3. Gencdervis44@

 4. Gmail şifrem kayıp

 5. telefon numaramı bıraktım

  • Merhablar ben telefonumu sıfırladım ve yeniden giriş yapmak istedim fakat şifremi unuttuğum için giremiyorum her yolu denedim olmuyor ve hatırladığınız son şifreyi’de girin çıkmıyor ne yapabilirim lütfen yardımcı olun

 6. E posta adresimi unutum

 7. Ben bu hesabi kaydara bilmiyorum? Neden?

 8. E posta şifremi unutum

 9. Hesabımın epostasını unuttum

 10. İyi günler yardımınıza ohtiyacim var. Uzun süredir kullandığım facebook hesabım kilitlendi ve ben ilk kullandığım email adresimi unuttum suanda 2 bir email adresi ve yanında 2 telefonda kayıt etmiştir kurtarma için ama . Şuanda facebookumu olağan durumdan dolayı kilitlediler ve kurtarmaya çalıştığımda seçenekler olarak sadece o unuttuğum e mail adresine kod yolluyor bunun haricinde kurtarma yapamıyorum. Ne yapmam gerekiyor . Facebook direk yazıp kendileriyle nasıl görüşebiliriz kimlik göstererek nasıl acarim yada. Çünkü hesap bana ait fakat ilk email adresimi unuttgumdan olmuyor . Hesabım.hotmail.co.uk olarak görülüyor ve ben hiç hatırlamıyorum böyle bir email yazdığımı.
  Yardımcı olmanızı rica ediyorum

 11. Hesabımın e postasını unuttum

 12. hesabıminE postasını unuttum

 13. barbar_saplar619

  Hesabım kaybettim

 14. Bu hesab şifremi unuttum bana yardım edin

 15. E posta adresimi unuttum yardımcı olur musunuz

 16. Gmaili yazıyorum gelmiyo

 17. eski gmail hesabımı unuttum noktaları bilmiyorum nasıl çöze bilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.