EagleGet İndir

EagleGet programı; internette daha hızlı ve kolay bir şekilde dosya indirmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Google Chrome, Internet Explorer ve Firefox üzerinde çalışabilen program, indirmek istediğiniz dosyaları birden fazla parçaya bölerek indirme işlemini daha hızlı yapmanızı sağlar. Siz de EagleGet uygulamasını ücretsiz ve Türkçe olarak indirmek istiyorsanız yazımızın sonundaki EagleGet İndir ya da hemen yukarıdaki program detaylarının yazdığı kısımdaki İndir butonuna tıklayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

EagleGet Nasıl Kullanılır? EagleGet ile internet tarayıcınız üzerinden tek bir tıklamayla üstelik daha hızlı video, müzik, belge ve program indirmek mümkün.Özellikle kullanıcılarının kolaylıkla video indirip kullandığı program birçok protokolü de desteklemektedir. Desteklediği protokollerden bazıları şunlardır; HTTP, FTP, MMS, HTTPS VE RTSP vb. Sürekli güncellenip, kendini geliştiren EagleGet her geçen gün bünyesine yeni özellikler katmaktadır. Siz de programı kullanmaya başladığınızda, artık vazgeçilmez uygulamalarınızdan biri olacaktır.

EagleGet İndir
EagleGet İndir

EagleGet Yardım? Herhangi bir tarayıcı üzerinde çalışma yaparken, video, müzik vb. dosyaları indirmek istiyorsunuz. İşte EagleGet sizin için bu dosyaları otomatik olarak algılar. Otomatik olarak algıladığı popüler dosya tiplerinden bazıları şunlardır; exe, zip, rar, mp3, mp4, mpeg, mpg, aac, mkv, mov, iso, wav vb. EagleGet Nasıl Kurulur? EagleGet uygulamasını indirip, kurma işlemine yapmak oldukça basit. Öncelikle sizlere aşağıda verdiğimiz EagleGet İndir butonuna tıklayıp, uygulamayı indiriyorsunuz. İndirdiğiniz bu dosya .exe uzantılı olduğu için, EagleGet_setup.exe simgesine çift tıklayarak, direkt olarak kurulum işlemine başlıyorsunuz. İlk başta eğer sisteminiz “çalıştırılmasına izin vermek istiyor musunuz?” sorusunu sorarsa evet’e tıklayıp uygulamayı yüklemeye başlıyoruz. Açılan penceredeki ‘next’e tıklayıp devam ediyoruz. Daha sonra ‘I accept the agreement’ kısmının seçili olup olmadığını kontrol edip ‘next’e tıklıyoruz. Bu aşamadan sonra uygulamayı yükleyeceğimiz yeri de belirleyip ‘next’ tıklıyoruz. Başlangıç Menüsündeki ismi de belirleyip ‘next’e tıklıyoruz. Sonraki pencerede eğer bilgisayar başladığında programın otomatik başlamasını ve masaüstü simgesinin oluşturulmasını istiyorsanız sırasıyla kutucukları işaretleyip ‘next’e tıklıyorsunuz. Uygulamayı yüklemek için açık olan diğer programları kapattıktan sonra ‘install’ butonuna tıklayıp uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

EagleGet uygulamasının genel özelliklerini kısaca maddeleyecek olursak;

-Dailymotion, Vimeo gibi popüler sitelerden otomatik indirme

-Çoklu veya sıralı indirme seçeneği

-Özelleştirilebilir indirme seçenek ve araçları

-Tarayıcı üzerinden tek bir tıklamayla dosya indirme

-Popüler birçok dosya uzantısı otomatik algılayıp, indirme

-İndirme işlemlerini detaylı ve istatistiksel olarak inceleyebilme

-İndirme işlemlerini zamanlama

-Türkçe dahil birçok dil desteği

-Sessiz mod veya oyun modu ile daha verimli indirme yapabilme

-İndirilecek dosyaları parçalara ayırarak daha hızlı indirebilme

İnternet tarayıcısı üzerindeki dosyaları kolay ve hızlı bir şekilde indirebilme imkanı sunan EagleGet programını siz de ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız, aşağıdaki EagleGet İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

EagleGet İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rufus İndir

Bilgisayar araçları içerisinde en kullanışlı olanlardan birisi kuşkusuz Rufus programıdır. Bu program ile USB disk …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.