Ege Üniversitesi Şifremi Unuttum

Üniversitede derslerin ağırlığından da olabilir yada herkes gibi onlarca şifreyi akılda tutmanın zorluğundan da olabilir ama şifreler unutuluyor. EGE Üniversitesi öğrencisi iseniz birçok işlemi yapabilmenizi sağlayan hesabınızın şifresini unutmuş olabilirsiniz. Bu şifreyi nasıl geri alabileceğinizi anlattığımız bu yazımızı dikkatli bir şekilde okursanız ve anlatılanları adım adım yaparsanız sorun yaşamadan hesabınızı şifresini geri alabilirsiniz.

Sponsor Reklam

İlk önce şunu unutmayın daha önceden şifre almadıysanız bunun için daha farklı bir işlem adımı yapmanız gerekmektedir. Bunun için aşağıdaki flash videosunu izleyerek bu işlemi yapabilirsiniz. EGE Üniversitesi ilk kez şifre oluşturmak için aşağıdaki butona tıklayarak şifre oluşturma sayfasına ulaşabilirsiniz.

EGE Üniversitesi İlk Kez Şifre Oluşturma


Yukarıdaki adım sadece “ilk defa şifre alanlar” içindir. Şifresini alıp unutanlar ise aşağıda bulunan Ege Üniversitesi şifremi unuttum butonuna basarak ilerlemelidir. Açılan sayfada istenilen bilgileri girerek şifre sıfırlama isteğinde bulunmanız gereklidir. Kullanıcı adı (kullanıcı kodu) kısmına üniversitenin size vermiş olduğu kullanıcı adınızı yazmalı daha sonra e-mail adresinizi yazarak “Devam” butonuna basmalısınız. Bu şekilde e-posta adresinize Ege Üniversitesi sisteminden size içinde şifre sıfırlama bağlantısı olan bir e-posta gelecektir. Bu e-posta “Junk, Spam, Gereksiz vb.” isimlerde olan klasörlere düşebilir. Bu nedenle gelen kutusuna e-postanız gelmezse bu kutuları da kontrol etmelisiniz. Sonra bağlantıya tıklayarak kendinize yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

EGE Üniversitesi Şifremi Unuttum

Yukarıda anlatılan adımlarda sorun yaşarsanız aşağıda yer alan yorum ekle kısmında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutulan şifrelerle ilgili yardım yazıları hazırlayarak siz değerli site ziyaretçilerimize yardımcı olmaya devam edeceğiz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Windows Single Language Nedir – Nasıl Değiştirilir

Windows işletim sistemleri ile ilgili bilinmeyen, anlaşılmayan her konuda sizlere 22 yıldan fazla deneyimim ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.