Ensemble Online Kaydol Oyna

Ensemble oyunu kapanmıştır!

Sandbox yapısına sahip Ensemble Online oyunu, herhangi bir yüklemeye ihtiyaç kalmadan tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz Sanal Yaşam, Macera ve Strateji türlerini bir arada bulunduran bir MMORPG tarzı oyundur. Geniş çaplı haritalar üzerinde yaşam mücacedelesi vereceğiniz Ensemble Online oyununa kayıt olup oynamak için yazımızın sonundaki Ensemble Online Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Ensemble Online oyununda arkadaşlarınızla aynı anda online olarak oynayabilirsiniz. Uçsuz bucaksız geniş ölçekli harita üzerinde istediğiniz yerden hakimiyet kurmaya başlayabilirsiniz. Diplomasi, ekonomi vb. sanal yaşam kurallarının geçerli olduğu Ensemble Online oyununda RPG öğelerinin bulunduğu sanal strateji ile dünya üzerinde söz sahibi olmak için savaşacaksınız. Eğlenceli karakterlerin bulunduğu oyunda hiç sıkılmadan oynayacağınızı tahmin ediyoruz.

Oyunda haritalar üzerinde görsel açıdan sempatik binalar, koruma duvarları vb. materyaller inşa edebilirsiniz. Tarım yaparak ekonominize katkıda bulunup daha güçlü olabilirsiniz. Tabi bu gücünüz diğer kullanıcılar tarafından fark edilecek ve sizin topraklarınızı ele geçirmek için hazırlık yapacaklardır. Bu topraklarınızı korumak şehrinizin etrafına duvarlar örüp şehrinizi koruyabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Ensemble Online oyununda 1600000000 adet kiremit haritası bulunuyor. Yani en çok tercih edilen ve kaynak olarak bol olan yerler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ya da sessizce fazla dikkat çekmeden bazı alanlarda yerleşim alanı kurabilirsiniz. Ensemble Online oyununda sadece sanal yaşam yok. Aynı zamanda RPG tarzı oynayabileceğiniz durumlarda bulunmakta. Alanınızı ne kadar genişletip ekonominizi bir o kadar da geliştirmiş olursunuz. Böylece daha güçlü ve gelişmiş oldukça daha farklı beceri ve silahlara ulaşabilirsiniz.

Oyundaki en ilginç özelliklerden birisi de diplomasi olması ya da daha doğru ifade etmek gerekirse diplomasinin ön plana çıkmasıdır. Oluşturacağınız müttefikliklerle düşmanlara ortak savaş açabilir ya da çiftlikleriniz ortak hasat edebilirsiniz. Siz eğlenceli ve zevkli Ensemble Online oyununa kayıt olup oynamak için aşağıdaki Ensemble Online Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterlidir.

Ensemble Online Kaydol-Oyna

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.