Facebook Teşekkür Videosu Nasıl Hazırlanır

Facebook’tan süper bir yenilik daha! Arkadaşlarınıza, eski dostlara, ailenize yada sevgilinize güzel bir facebook videosunu birkaç dakikada oluşturabilirsiniz. İşte bu videoyu nasıl oluşturabileceğinizi size ekran görüntüleri ile adım adım anlatıyoruz. Takıldığınız bir yer olursa yazının altında bulunan yorum formları ile bize sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook teşekkür videosu direk site yönetimin oluşturduğu bir uygulamadır. Herhangi bir indirme yapmanıza gerek yoktur. Aşağıda sizlere anlattığımız şekilde birkaç dakikada oluşturacaksınız. Videoyu oluşturmak için ilk önce aşağıda bulunan Facebook Teşekkür Videosu butonuna tıklayarak videoyu oluşturacağınız sayfayı açıyorsunuz.

Facebook Teşekkür Videosu Sayfası

Açılan sayfada ilk önce sağ tarafta listelenen facebook arkadaşlarınızdan (aile, sevgili, dost) herhangi bir tanesini seçin. Daha sonra sağ tarafta örnek bir video otomatik olarak yapılacaktır. İsterseniz tabi ki videoyu düzenleyebilirsiniz. Eğer var olan hali hoşunuza gittiyse direk yeşil “Videoyu Paylaş” diyerek teşekkür videosunu arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Arkadaşınıza videonun uyarısı gelecektir, zaman tüneli iznini verdiğinde de herkes videoyu görebilecektir.

Sponsor Reklam
Facebook Teşekkür Videosu
Facebook Teşekkür Videosu

Facebook Teşekkür videosunda değişiklik yapmak istiyorsanız, ilk önce 3 farklı temadan istediğinizi seçebilirsiniz. Daha sonra giriş cümlesi “Merhaba ….” değiştirebilirsiniz. Son olarak hemen bunların altında bulunan resimlerden istemediklerinizi kaldırabilir, daha fazla eklemek isterseniz diğer fotoğraflardan seçim yapabilirsiniz. Yaptığınız seçimler anında videoya yansımaktadır. Böylelikle videoyu paylaşmadan istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Facebook Teşekkür Videosu Nasıl Oluşturulur
Facebook Teşekkür Videosu Nasıl Oluşturulur

Haydi siz de sevdiklerinize sürpriz yapın ve güzel bir müzikle fotoğraflarla onlara verdiğiniz değeri gösterin!

Facebook Teşekkür Videosu Yap
Facebook Teşekkür Videosu Yap
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Windows Single Language Nedir – Nasıl Değiştirilir

Windows işletim sistemleri ile ilgili bilinmeyen, anlaşılmayan her konuda sizlere 22 yıldan fazla deneyimim ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.