Fashion Nail Art Oyna

Kız çocuklarının en sevdiği oyunlardan birisi olan el ve tırnak bakımı oyunlarını sitemizde güvenli bir şekilde oynamaları için yayınlamaya devam ediyorum. İstenmeyen reklam ve tıklamalardan çocuğunuzu koruyarak oyun oynayabileceği web sitesi indirkaydol olarak sizlerin desteğini ve önerilerini bekliyorum.

Sponsor Reklam

Fashion Nail Art nasıl oynanır? Oyunda ilk olarak 3 farklı el’den birini seçerek başlıyorsunuz. Burada deri rengine göre seçim yapabilirsiniz. Daha sonra ise oyunumuz başlayacaktır.

Sponsor Reklam

Oyunun ilk kısmından ise ilk önce kirli eli temizlememiz gerekiyor. Bunun için ilk olarak temizleme köpüğünü sıkıyoruz. Yan tarafta ki pembe çubuk dolana kadar bu işlemi yapıyoruz. Daha sonra sağ taraftaki su başlığı ile iyice eli yıkıyoruz. Son olarak ise eli yine yan taraftaki pembe çubuk dolana kadar kuruluyoruz.

Oyunun ikinci kısmında ise artık süslemelere başlıyoruz. İlk olarak onlarca farklı yüzük çeşidinden istediğinizi seçiyorsunuz. Daha sonra ise yine onlarca farklı oje renklerinden istediğinizi seçiyorsunuz. Oje rengini seçtikten sonra isterseniz desen seçebilirsiniz. Tırnak desenleri de yine oldukça fazla seçenek olarak sunulmaktadır. Tüm bu seçimleri yaptıktan sonra bu güzelliği sergilemek için bir arka plan seçebilirsiniz. Arka planı da seçtikten sonra artık işlem tamamdır.

İleri ok tuşuna basarak oyunu bitirebilir, ev işaretine tıklayarak oyuna yeniden başlayabilirsiniz. Oyunu güvenli bir şekilde saçma sapan reklamlar görmeden çocuklarınız istedikleri kadar oynayabilirler.

Öneri, soru ve diğer her şey için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Twist Hit Oyna

AA oyununu hatırlayanlar bilirler, oldukça sinir bozucu olmasına rağmen oldukça eğlenceli bu oyunun birçok değişik …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.