Twist Hit Oyna

AA oyununu hatırlayanlar bilirler, oldukça sinir bozucu olmasına rağmen oldukça eğlenceli bu oyunun birçok değişik versiyonu da tabi ki oyun yapımcıları tarafından piyasaya sürüldü. Bu yazıda sizlere tanıtacağım oyun ise Twist Hit adıyla oyun piyasasına giriş yapmıştı.

Sponsor Reklam

Twist Hit Nasıl Oynanır? Oyun seviyeli olarak oynanmaktadır. Her seviye de 3 canınız vardır, dönen engellere çarpmadan parçacıkları göndererek daireyi doldurmaya çalışmalısınız. İlk daireyi doldurduktan sonra engeller değişmektedir ve daha zorlaşmaktadır. İkinci daireyi doldurduktan sonra son daireye geldiğinizde ilk seviyelerde engeller olmamaktadır. Doldurduğunuzda sizi bir sürpriz bekliyor.

Sponsor Reklam

Bu eğlenceli oyunda yetenek ön plana çıkmaktadır. Aceleci davrananlar bu oyunda çok ilerleyemez, önemli sabırlı olup hedefi engellere takılmadan ulaştırmaktır. Bu tür beceri ve bulmaca oyunlarında tüm olay her seviye için farklı taktikler belirlemektir. Özellikle Twist Hit zorlaşan seviye yapısıyla bu tür oyunlarda taktiksiz olmayanlardan birisidir. Siz de kendi taktiğiniz en başa sabrı koyarak yapabilirsiniz.

Twist Hit

Bol bol seviye geçmek ve oyunda ilerlemek için kullanacağınız taktik size özel olmalıdır. Aksi takdirde çok ilerleyemezsiniz. Önemli olan hızlıca seviyeleri geçmeye çalışmak değil. Seviyeyi en kısa sürede bitirince ekstra bir ödül verilmemektedir. Bu nedenle zaman aleyhinize değildir. Oyunda geldiğiniz seviyeyi aşağıda yer alan yorum kısmından benimle paylaşabilirsiniz. Bakalım oyunda kim ne kadar ilerleyebilecek, en yetenekli en iyi oyuncu kimmiş hep beraber görelim. İspat için oyunun ekran görüntüsünü dahi paylaşmaktan çekinmeyin.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Moto XM Winter Oyna

Moto XM Winter Oyna

En iyi motosiklet oyunlarını yapan MadPuffers firmasından bir oyun daha siz oyun sevenlere sunulmuştur. Ben …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.